| CookieMonsterOo a întrebat:

Baietilor, cum ati vrea sa fie fata visurilor voastre?thinking

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vreau perfectiune nici imperfectiune ceva la mijloc, sa arate cat de cat la fizic (draguta) bruneta,ochii capruii, sa fie mica de statura, sa fie serioasa, sincera, hotarata, rationala

| h3r a răspuns:

Nu-i mai lasa sa viseze...

| CookieMonsterOo explică (pentru h3r):

laughing

| EnvyU a răspuns:

Ti-ai tras net in bucatarie? make me a "samwich" woman

| Terro2029 a răspuns:

Buna cu mine, rea cu altii laughing

| B3b3Bo55 a răspuns:

Bruneta ochi veri, 1.70, sa stie cand sa fie buna si cand sa fie rea (cu mine normal) happy mai pe scurt sa stie cand sa taca happy. si sa stie cand sa ma faca sa tachee hee

| Neinteresantul a răspuns:

N-as vrea sa fie ca-n vis, asta e clar. A mai fost pusa intrebarea asta de cel putin 50 de ori. Mai cauta, vei gasi o gramada de raspunsuri.

| gabrielaoana11 a răspuns (pentru B3b3Bo55):

Tu unde stai?laughingrolling on the floor

| GuessWho_8607 a răspuns:

Blonda/bruneta, cam 1.70, sa arate bine (sa nu fiu ipocrit).
Sa aiba simtul umorului, sa fie ironica.
In momentul in care nu-i convine ceva, sa nu inceapa in public "scandalul",... poate sa-mi spuna in privat.
Detest fetele care-si fac poze in fata oglinzii, poze in care pun "botic", poze in bikini cand ea este in bucatarie/dormitor...etc.
Am inteles...ai poza in costum de baie daca esti la plaja, piscina...
Aaaa, era sa uit : sa stie sa scrie CORECT in limba romana!
Cer prea mult? Hmm, poate sunt eu prea pretentios...

| GuessWho_8607 a răspuns:

Cam 1.70 vroiam sa spun...

| CookieMonsterOo explică (pentru Neinteresantul):

Esti neinteresant laughing

| ZiZan a răspuns:

Ce baieti visatori + ca mai sunteti si pretentiosi rolling on the floor

| Revengerr a răspuns:

Sincera iubitoare respectuoasa si intelegatoare tongue fidela

| Neinteresantul a răspuns (pentru CookieMonsterOo):

Stiu. Tocmai d-aia mi-am pus numele asta. big grin

| Crucified a răspuns:

Pffff

| B3b3Bo55 a răspuns (pentru gabrielaoana11):

Pai... corespunzi dorintelor mele laughing

| Blackdot a răspuns:

Ca tipa de la avatarul tau happy

| gabrielaoana11 a răspuns (pentru B3b3Bo55):

Da.tongue

| B3b3Bo55 a răspuns (pentru gabrielaoana11):

Pai si ce mai asteptzi at? sau nu corespund eu dorintzelor tale thinking adica nici n'ai de unde sa stii daca sunt sau nu cum vrei uh :* deci ai putea sa lasi un id happy :*

| h3r a răspuns (pentru B3b3Bo55):

TPU- matrimoniale