| mataiibine a întrebat:

Bine, cred ca m-am indragostit. dar nu stiu sigur daca e asa. adica baiatul de care "m-am indragostit " este in orasul bunicilor mei, iar eu trebuia sa merg ieri la bunici dar mama mi-a dat ingrozitoarea veste cum ca nu pot merge. am inceput sa plang vreo ora jumatate, ceea ce nu imi sta in fire deloc mai ales ca nu am mai plans de aproape patru luni. iar cand primesc mesaje sau ma suna ma fac toata rosie la fata si ma emotionez, sa nu mai zic cand suntem fata in fata. eu sunt o fire mai ciudata cum s-ar zice. pentru ca fac ceea ce imi place si nu sunt la fel ca ceilalti si cu toate astea ma place? cel putin asa da de inteles. dar oricum eu nu am mai simtit toate aceste pana acum si ma simt ciudat.straight face un sfat?

Răspuns Câştigător
| Rape a răspuns:

Nimeni nu poate fi ca tine. Fiecare e unic, e special in felul lui. Nici daca ai avea o sora geamana nu ai putea spune ca sunteti la fel (sufletul difera). :3 -_-

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ce te oprește să nu vorbești în continuare cu el? Mai ai timp să-l vezi.

| neutrino a răspuns:

El sigur te place: unde mai gaseste el asa o fata ca si tine?

| arinela a răspuns:

Daca tu crezi ca te iubeste si tu pe el nu refuza aceasta ocazie!

| mataiibine explică (pentru neutrino):

Nu sunt unica. mai sunt ca si mine.