| spiridush2012 a întrebat:

Bogat cu fete pe interes sau sarac cu o fata ce te iubeste cu adevarat

Răspuns Câştigător
| biancabellaa a răspuns:

Mai bine sarac cu o ft care chiar te iubeste cu adevarat
Pentru ca:
-fara iubire esti ca si mort
-daca u ai putea sa stau cu o ft pe interes dar intr. un fel sa si o placi iar ea sa te insele...si iti sun eu doare foarte tare...crying
-aceea persoana care sta cu o ft care te iubeste cu adevarat te poate ajuta sa treci peste orice problema cu brio:X

32 răspunsuri:
| und3ad a răspuns:

Saraac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de bogat cu fete care te iubesc?

| danutza a răspuns:

Boagata si pe interes oricum iubirea dupa un timp dispare si ramanem cu respectuwinking

| zuzushi a răspuns:

Categoric sarac cu o fata care te iubeste cu adevarat!
pentru ca, iti spun eu, inca mai sunt ff multe fete care inca spera sa gaseasca true love... fat frumos al lor.
iar fetele pe interes...de cele mai multe ori, din cate am auzit eu, sunt... stii tu happy...

Răspuns utilizator avertizat
nony
| nony a răspuns:

Ce tare e @danutza, vrea bogata si pe interes si apoi vorbeste de respect rolling on the floor.care respect?! .ca nu prea am inteles.

Eu vreau bogat si cu fete pe interes. o viata am, decat viata in doi, mai bine viata in 100winking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

N-am voie sa raspund ca sunt fata, nu-i asa?sad

| byenkutzyk a răspuns:

Sarac cu o fata ce te iubeste cu adevarat!whistling

| DMV a răspuns:

As inclina pentru prima varianta din moment ce nu ai mentionat ce fel de fata. Sunt o groaza de fete care ar putea iubi o persoana si sentimentele sa nu fie reciproce.
Decat sa ma plictisesc cu o fata care ma iubeste pe care eu n-as iubi-o m-as bine m-as plictisi fiind bogat cu fete pe interes. De ce? As comunica mai bine cu o fata care mi-ar putea placea (daca e pe interes sau nu, nu m-ar deranja din moment ce as fi bogat) decat cu una la care doar as tine si ea si-ar putea da viata pentru mine in orice moment.
E mai bine - cred eu - sa ai posibilitatea sa cauti dragostea adevarata cunoscand mai multe persoane decat multumindu-te cu una care te iubeste, incercand sa-ti manipulezi inima si mintea spunandu-ti ca o iubesti. Dragostea nu e un proces de autosugestie.

| nu conteaza_8511 a răspuns:

@nony, ma uimesti!laughing Ce conceptii ai, fratehappy Esti tare, oricumhappy Sper ca nu ai sa ma injurilaughing

nony
| nony a răspuns:

Emma. pai ce sa am cu tine, totusi nu am auzit parerea ta.raised eyebrows.
Vrei si tu harem de baieti frumosi, sau vrei un tantalache toata viata.Ca doar el te iubeste, nu happy?

| SweetCandy a răspuns:

La mine e valabila....bogata cu baieti pe interesrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Criiss16 a răspuns:

Daca as fi baiat, as alege: sarac cu o fata ce te iubeste cu adevarat!happybig grin

| nu conteaza_8511 a răspuns:

@nony, "scumpete"happy Eu vreau ambele variante ca daca zic numai una din ele, te iei tu de mine repedelaughing Glumeamtongue

nony
| nony a răspuns:

Scumpete de ce este in ¨? raised eyebrows

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Pentru ca asa am vrut eutongue Ai ceva impotriva?big grin Vrei sa ma omoare Drew daca vede ca iti zic "scumpete". Mai bine stau cumintetongue

nony
| nony a răspuns:

Poi si tu cine esti de fapt? thinking esti altcineva si folosesti contul ei?

| knnight a răspuns:

Mai bine sarac, te poti ridica si sa ajungi bogat si sa iunesti cu adevaratwinking

| nu conteaza_8511 a răspuns:

NUlaughing Eu is Emma si Drew e prietenul meu, care ma cam verifica la ID si mereu gaseste cate cv de comentat. Slava Domnului ca inca n-a aflat ca am cont pe aicitongue

nony
| nony a răspuns:

Si cand ai de gand sa scapi de ¨puscaria¨ in care esti?
Scumpete mi-ai zis oricum, nu mai conteaza ghilimele asa ca kiss. te pup dulce pentru compliment.

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Nu ma simt ca in puscarie pentru.ca eu is incapatinata tare si fac numa' ce vreau EU:p
El comanda, el executa!
Eee... uneori ii mai fac si eu pe plac. Asa din an in pastetongue

nony
| nony a răspuns:

Si cum a ajuns sa-l cheme Drew? rolling on the floor

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Adica?!
P. S: Unde am ajuns...In loc sa raspund la intrebarea lui @scorpionk, acum zic povesti.

nony
| nony a răspuns:

Hai ca nu se supara, si asa ii facem conversatie pe topicwinking.
Gata, hai ca ne mai intalnim noi pe traseu happy. te mai opresc eu din drum kiss

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Bene! Pa, pa

| M.J. a răspuns:

Varianta2

| georgica29 a răspuns:

eu o spun din experienta si sincer ca nu este o bogatie mai mare decat iubirea sincera si curata de profitoare nu ai nevoie si nici nu are ce sa-ti ofere.eu m-am maritat cu un baiat foarte sarac, dar asta conteaza foarte putin daca iubesti cu adevarat

| spin a răspuns:

Mai bine varianta a doua.iti spun din propria experienta... mie mi-a placut sa fiu de fiecare data cu o alta(sa le schimb mai pe sleau), asta pana cand m-am uitat mai atent la prietenul meu cel mai bun si am vazut ca el si prietena lui sunt mereu aproape unul de altul.atunci mi-am dat seama ca de fapt sunt singur...

| Munchkin a răspuns:

Ce întrebare mai e şi asta?

| dianka_4861 a răspuns:

Ooo cred ca e prima combinata cu a2alaughing