| spiridush2012 a întrebat:

Bogat cu fete pe interes sau sarac cu o fata ce te iubeste cu adevarat

Răspuns Câştigător
| biancabellaa a răspuns:

Mai bine sarac cu o ft care chiar te iubeste cu adevarat
Pentru ca:
-fara iubire esti ca si mort
-daca u ai putea sa stau cu o ft pe interes dar intr. un fel sa si o placi iar ea sa te insele...si iti sun eu doare foarte tare...crying
-aceea persoana care sta cu o ft care te iubeste cu adevarat te poate ajuta sa treci peste orice problema cu brio:X

32 răspunsuri:
| spiridush2012 explică:

Poi nu cred ca unu Bogat cu bani. te respecta...asta depinde. unul ce te iubeste, da. dar. nju ce sa zic.in fine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate exista si o fata bogata dar acre s anul tina cont de asta...si sa te iubeasca pentru ceea ce esti... dar si o fata saraca e ok