| anonim_4396 a întrebat:

Bomba!
Daca ai afla ca prietena ta, te inseala cu o fata, ce faci?batting eyelashes
Daca ai afla ca prietenul tau, te inseala cu un baiat, ce faci? love struck

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Asta suna mai mult a fantezie nu a intrebare laughing... o sa-ti dau un raspuns pe masura atunci. As fi cel mai fericit laughing cu ocazia asta o facem in trei rolling on the floor

| KeporLove a răspuns (pentru Azµre):

rolling on the floor am ras in hohote la raspunsul tau...

| Azµre a răspuns (pentru KeporLove):

Mereu mi-am dorit sa am doua gagici :X sa le *** pe ambele

| Norvegianul a răspuns (pentru Azµre):

Ar fi naspa daca ar fi lesbiene, nu bisexuale laughing

| Azµre a răspuns (pentru Norvegianul):

Macar stiu ca prietena mea nu e lesbiana intelgi ce vreau sa spun cel putin *** una si una o linge pe cealalta si tot e ceva laughing)

| DjTactumare a răspuns (pentru Azµre):

Chiar daca s-a referit la prietenul tau cel mai bun? na ca te-am inchis! laughing

| Azµre a răspuns (pentru DjTactumare):

Intrebarea era daca prietena ta te inseala cu o fata - era pentru baieti
iar cealalta : daca prietenul tau te inseala cu un baiat ce faci? era pentru fete.
nu am inteles la ce ai facut referire cand ai zis de prietenul meu cel mai bun? laughing vorba aia daca e nevoie il ft si pe ala laughing

18 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Îi dau slaylaughing

| Tania a răspuns:

O.doamne! Sa ma insele prietenul meu cu un baiat...a-si muri de ras laughing.M-asi despartii de el razand o saptamana dupa

| valentinamarinamary a răspuns:

In primul rand m-as inchina laughing)si dupa as incepe sa plang ca a preferat un baiat decat pe mine! Doamne sper sa nu mi se intample asta!laughing

| Rebecca009 a răspuns:

Iti cam plac femeile tie laughing

| DjTactumare a răspuns (pentru Rebecca009):

Iti si tie in aceeasi propozitie?

| DjTactumare a răspuns:

Roaga-te sa nu fie asa, va fi vai de fundul tau devil

| Crucified a răspuns:

Gay & lebiene? rolling on the floor

| rousz a răspuns:

Daca as afla ca prietenul meu ma inseala cu un baiat, ce as facethinking pfff grea intrebare, dar si amuzanta in acelasi timp, nu stiu probabil reactia de moment va fi una urata, sincer nu mi-a trecut prin cap asa ceva laughing

| Danutul22 a răspuns:

Iti zic sincer ce as face...deci..cand aud, imi dau o palma..si zic exact cum zic acum:''No way.''

| Danutul22 a răspuns (pentru Danutul22):

Si daca ma inseala cu 2...as ruga pe cel care zice sa imi dea 2 seturi de palme, si as zice''No *** way.'' Exact asta as face.

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Nu fac nimic! Imi iau la revedere si imi vad de viata mea

| Pintilie_Mirela_1995 a răspuns:

MI-as face cruce si l-as parasilaughing)