| Lifemusicxdaly a întrebat:

Bun Bun Bun kiss. Deci eram frumusel prin cls si am in clasa un baiat care ma place de mult timp. El a fost si la ziua mea si mi-a zis ca ma iubeste etc etc adica toata lumea stie asta. Intre timp eu m-am combinat cu un baiat din cls. Cei doi nu se mai suporta pentru ca se cearta mereu pe subiectul ' eu'laughing). Bun si de cateva zile baiatu care ma placea [ nu prietenu ] asa nu mai vorbeste cu mine. Si azi pe mess l-am intrebat dc nu mai vb cu mine si a zis ca sa aleg intre el si iubitul meu straight face. Eu tin la aman2 da nu stiu ce sa fac x_X. Help me, funda!

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Intai sa te intreb cati ani ai si in ce clasa esti? Apoi inima ta ce iti spune? Daca este sa gandim putin problema logic atunci vom constata ca indiferent de ce varianta vei alege unul din ei tot va suferi, insa cel care te iubeste va suferi mult mai mult decat celalalt, pe cand actualul tau iubit... poate tine la tine, poate nu.

Nu inteleg de ce te vad, totusi oarecum fericita de disputa celor doi pe tema "tu". Oricum, revenind... indiferent de ce varianta vei alege unul tot va suferi. Gandeste-te foarte bine inainte de a lua o decizie si vezi pe cine vei pastra. Succes

4 răspunsuri:
| ochiverzi91 a răspuns:

Eu zic sa o lasi balta, oricum nu vei ramane definitiv cu nici unul dintre ei, nu sunteti destul de maturi ca sa va dati seama ce vreti...mai bine sa ramaneti prieteni toti 3 decat sa regretati ceva mai tarziu happy

| Zenithf a răspuns:

Tu ai ales deja, traieste cu alegerea ta. Invata din asta, o sa-ti foloseasca in viata.
Vrei sa-ti scriu mai detaliat sau ai inteles ce vreau sa zic?

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Hai fato la mine acasa,facem o seara frumoasa, sa facem sex pe pervaz, si ajungem la extaz si o sa uiti de amandoi

| malinne a răspuns (pentru Viorel_Gabriel_1993):

Extraordinar!