| andreabruneta a întrebat:

acum o luna am facut sex daca merg la dr ginecolog si ma consulta va putea spune cand am avut ultimul contact sexual...

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU va putea spune când ai avut ultimul contact sexual ( şi NU cred că asta contează ) - poate spune că NU eşti virgină şi ( presupun ) că NU vrei ca părinţii să ştie...

6 răspunsuri:
| omik a răspuns:

laughing Nu, nu are de unde sa stie...iti spune doar ca nu mai esti virginabig grin

| doc69 a răspuns:

Relatia medic pacient este confidentiala, doar sa nu fie medicul prieten de familie sau prieten cu unul din parinti..Altfel ce mare chestie ca ti-ai inceput viata sexuala? este ceva natural si tine de trebuintele firesti ale fiecaruia din noi.

| Cleopa a răspuns:

Nu va putea spune decat ca nu mai esti virgina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, asta daca nu esti gravida

| BonneLess a răspuns (pentru bursuc001):

Poate ca o duce prietenul ei...

| mona a răspuns:

Iti va spune numai ca nu esti virgina, inca nu s a modernizat asa tare medicina sa se afle cand ai intretinut relatii sexuale ultima data