| anonim_4396 a întrebat:

Buna(ajutati-ma cu un sfat va rog(in special de la baieti)ma plimbam odata prin oras cand linga mine a venit un tip am facut cunostinta.are 20 ani, eu 19, ma tot cauta,dupa asta in alte zile, vroia sa iesim, apoi eu am fost plecata peste hotare 2zile si cand am venit el era suparat pe mine cica nu l-am cautat,si in general asteapta eu sa-l sun nu ma suna deloc,da imi place foarte tare de el,il iubesc chiar,si ma doare cand se poarta indiferent,sau zice sa iesim si spre seara ori adoarme ori nu stiu ce,numa depresii din cauza asta.Ce sa-i fac odata sa inteleaga ca vreau sa fim impreuna,sa fie mai atent un pic,caci nu prea inteleg,ce-i cu el(apropo multi imi spun ca-s foarte frumoasa, atrag f multi baieti, dar de ce nu pe el intr-o doza mai mare?sad stiu ca nu trebuiesa fac sa vada ca-l caut...ca asta ii provoaca dezinteres, dar timpul trece si eu vreau sa fiu cu elsad

Răspuns Câştigător
| BlackOldSun a răspuns:

Frumusetea e ceva comun! un caracter o personalitate o perspectiva buna asta e mai important dar totul e subiectiv in functie de barbat! iti recomand sa te devii tu o provocare pentru el sa creezi o tensiune intre voi ai sa vezi ca o sa te caute mai des!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Norocos baiat, putin mincinos, dar tare norocos. Acest baiat nu trebuie pierdut!

| cristimihailov a răspuns:

Poate nu asta este raspunsul pe care il astepti, dar eu te-as sfatui sa il lasi.

Cauta-l pe unul pentru care esti totul pentru el. Nu pentru cineva care atunci cand are chef te baga in seama, atunci cand nu are chef nici nu existi pentru el.

Nu merita sa iti pierzi timpul in niste brate in care nu esti apreciata.

greece12
| greece12 a răspuns:

El a vazut ca te intereseaza si s-a linistit, acum stie ca poate fi cu tine oricand doreste, asa ca nu mai e interesat.
Sau ii spui verde-n fata cum stau lucrurile sau il ignori complet si daca ii pasa te va cauta el, speriat ca te "pierde".
Daca astepti fara sa faci nimic, nu se va rezolva nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti place sa fii bataia de joc a altuia? Fraierul s-a prins ca il placi iar daca ai sa-i si spui asta nu ai sa fii pentru el nimic altceva deca o soseata care o schimba pe feicare zi, un trofeu de care se va bucura atunci cand ai vine lui chef

| emmaemilia a răspuns:

Tecam folosestezic eu, si nu ar trebui sa-ti mai pesede el, doar n-aidegand sa astepti toata viata dupa unul care nu te baga-n seama. probabil asaa facut cu toate fetele pe care le-a intalnit. ar trebui sa-i dai papucii si sa i-ti incepi o noua relatie. sper ca te-am ajutat!

| Critical a răspuns (pentru neutrino):

Neutrino..de ce zici asa?big grin