| MariaAndreutza11 a întrebat:

am 13 ani si colegului meu de banca ii place de mine. si mie de el, suntem si impreuna, mama si tata sunt de acord, si azi mama si tata erau plecati in afara orasului si m-au lasat cu sora mea mai mica si cu sora mai mare, sora mai mica sta de obicei in camera la ea, si sora mai mare era plecata in oras cu fetele, asa ca l-am invitat la mine pe iubitul meu. m-a sarutat si dupa m-a intrebat daca vrea sa facem sex (el are 16). si dupa i-am spus ca ma mai gandesc, voi ce ziceti? sa accept sau nu? nu vreau sa renunt la el ca il iubesc mult de tot.

34 răspunsuri:
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Ai sp ca este colegul tau de banca cum naiba sa aiba 16?

| SisMusic a răspuns:

Tu ai 13 ani el 16 si sunteti colegi de banca?

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Cum Doamne iarta-ma sa fie asta colegul tau de banca daca tu ai 13 si el 16? Nici sa ne minti nu stii. Fatoooooo ai doar 13 ani, corpul tau nu e pregatit inca pentru asa ceva.

| NuMaContrazice a răspuns:

Daca vrei sa iti fie bine pe viitor si sa fii sanatoasa mai amana, macar pana la 17 ani.

| Winnie619 a răspuns:

Pai cum de tu ai 13 si el are 16?
in fine. spune-i ca inca nu esti pregatita sa faci acest pas, desi tii mult la el. Spne-i sa te mai astepte pana crezi ca va fi momentul, dar daca nu vrei sa faci asta de curand sau nu este o relatie stabila, nu ii da sperante baiatului sau nu te dezamagi mai tarziu singura. Mai bine asteaptahappy

| SerafimHD a răspuns:

Coleg de banca 16 ani sex la 13? nu e indicat...

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Mda...Colegi de banca? Nu prea cred.
Eu zic ca sa nu accepti.Esti prea mica.Eu zic sa astepti pana la 18 ani, ca daca sora ta trebuie prin intamplare prin fata usii tale ce aude? Aude asta:Ohh mai adanc! Ohhhh, DAAA.Si te va zice.Sau sora ta mai mare, vine acasa mai repede si si ea aude.Dar stiu ca nu-mi vei asculta mesajul dar macar asteapta pana la 16 ani ca aparatul tau reproducator nu este cumplet facut si se pot intampla lucruri care nu doresti sa se intample.(nu, nu sa ramai insarcinata, mai rele). Sper ca te-am ajutat.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru MetalheadSatan666):

Poate a ramas repetent vreo 3 ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de minciuna ta cu varsta,faptul ca te-a intreat si evenimentul nu s-a produs firesc,fara ca macar sa va dati seama, denota ca el urmarea, de la inceput, acest lucru, iar tu inca nu esti pregatita.Deci,mai asteapta!

| MetalheadSatan666 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Posibil....Cine stie laughing?

| adriang95 a răspuns:

Simt ca pute a minciună... Mai spală-te pe degete și aruncă PC-ul pe geam. Ori el e prost și a rămas de 3 ori repetent, ori nu îmi explic.

| Alesyaa a răspuns:

Oauuuu la 13 ani chestii de astea, daca vrei sa iti distrugi virginitatea fa ce vrei dar eu te sfatuiesc sa nu faci ...pentru ca poate dupa ce veti face chestia aia el te va parasi pentru ca nu ii oferi satisfactie sau poate vei regreta amarnic ca ai facut dragoste la o varsta la care corpul este in dezvoltare, si pot aparea si boli

| ombladon a răspuns:

O fi un repetent ma, ce stiti voi laughing

| Anghelocek a răspuns:

Daca te iubeste te va astepta iti sfatuesc sa mai astepti putin acest lucru trebuie sa se intimple cind corpul este pregatit si psihic esti pregatita de asa ceva, mai asteapta putin va fi mai interesant mai tirziu. daca o faci acum peurma iti poate parea rau, aceste senzatii se simt doar o singura data in viata

| DolceKiss a răspuns:

Hmmm...Ma cam indoiesc ca el are 16 si tu 13 (doar daca nu a ramas repetent, ceea ce este aproape imposibil).Il iubesti mult zici? Si el oare te iubeste daca ti-a cerut asa ceva? Pana la urma ma indoiesc ca o sa asculti de niste sfaturi de la persoane de pe internet insa eu zic sa nu accepti.Stiai ca poti ramane insarcinata? Sper ca o sa alegi ce e mai bine pentru tine.

| MariaAndreutza11 explică:

A ramas repetent. si eu m-am dus cu un an mai devreme la scoala. ce mintit visati?

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

In cartea lui Kintzi scrie ca-ti dragostea adevarata la13 ani si ca-ti va da ghetele la 14 ani.Sti? Se spune ca astazi iti vei visa ursitul la ora 6:45(seara ).Asa cum scriu literele si cum numara cifrele.Surorile tale sunt BLESTEMATE pentru ca tu n-ai minte. Spune-i NU lu nemernica.Iti urez bafta iubito:*:*:*:*.

| MariaAndreutza11 explică (pentru MetalheadSatan666):

A ramas repetent si eu m-am dus la scoala cu 1 an mai devreme

| MariaAndreutza11 explică (pentru anonim_4396):

Nu am mintit cu nimic! el a ramas repetent si eu m-am dus la scoala cu un an mai devreme!

| MariaAndreutza11 explică (pentru DolceKiss):

A ramas 2 ani repetent si eu m-am dus cu un an mai devreme la scoala.

| SageKid a răspuns:

Deci cand va aud ca voi la 13 ani vreti sex, ma bufneste rasul

| CristinaForTPU a răspuns:

FATOO... CE ai in cap, esti nebuna? ai 13 anistraight face si vrei sa facei sex? epic!
+ ala e un corigent. daca are 16 ani si tu 13

| MariaAndreutza11 explică (pentru CristinaForTPU):

A ramas repetent dar eu oricum m-am dus la scoala cu un an mai devreme. nu am spus cumva ca vreau eu sa fac, el mi-a propus si eu nu as vrea dar nu vreau nici sa ne despartim ca il iubesc.

| Sibbbbel a răspuns:

Stai, stai...cum sa fiti colegi de banca daca tu ai 13 ani si el 16? -.- raised eyebrows

| Sibbbbel a răspuns (pentru SageKid):

laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| floricica1995 a răspuns:

Pai si cum adica sunteti colegi de banca?

| Antoniacopiluța a răspuns:

Fatoo,la 13 ani sex? Cum Doamne iarta-ma e colegul tau daca are 16 ani si tu 13? De acum te gandesti la asa ceva?

| stefan56 a răspuns:

Ok pentru cei care nu au inteles inca faza cu, „colegii de banca" a explicat fata ptn mai sus si va sfatuiesc sa va mai uitati si p la alte raspunsuri. cat pentru tine iti spun sa nu faci sex la 13 ani nici nu trebuia sa pui aceasta intrebare trebuia sa te gandesti TU INTAI ca se poate duce la boli nu doar la sarcina se pare ca notele la scoala nu sunt prea mari fata de notele acelui „individ"... si mai lasa mintea asta de adolescentina in perioada asta daca faci ceva gresit ti ai dus de rapa o mare parte din viata... poate chiar pe toata. ai grija ce faci si apropo cei ce raman in general repetenti si corigenti sunt din categoria „prostilor" ce nu crd ca ai iubi si categoria „golanilor" ce 80% din fete iubesc.(baga ti va voi mintea in cap ) se pare ca ati pierdut o pe drum.