| MariaAndreutza11 a întrebat:

am 13 ani si colegului meu de banca ii place de mine. si mie de el, suntem si impreuna, mama si tata sunt de acord, si azi mama si tata erau plecati in afara orasului si m-au lasat cu sora mea mai mica si cu sora mai mare, sora mai mica sta de obicei in camera la ea, si sora mai mare era plecata in oras cu fetele, asa ca l-am invitat la mine pe iubitul meu. m-a sarutat si dupa m-a intrebat daca vrea sa facem sex (el are 16). si dupa i-am spus ca ma mai gandesc, voi ce ziceti? sa accept sau nu? nu vreau sa renunt la el ca il iubesc mult de tot.

34 răspunsuri:
| JasonMcCann a răspuns (pentru Antoniacopiluța):

A explicat săraca fată de cel puțin 3 ori laughing. Răspuns la întrebarea ta :
La 13 ani? raised eyebrows Dacă el chiar te iubește, te așteaptă. Oricum, fără supărare dar eu cred că își bate joc de tine. Și mai este și repetent. Vezi de școală și spune-i că ori te așteaptă, ori nu merge.
Și repetent 2 ani. Se vede ce fel de „elev bun" estewinking.

| Luciii a răspuns:

O fi ramas repetent de el are 16 si tu 13laughing).ai innebunit?! Vrei sa faci de la 13 ani?laughing

| Terminatorul2 a răspuns:

Nu esti prea mica fato

| MariaAndreutza11 explică:

I-am spus ca mai bine lasam relatia, ca nu vreau sa fac asta acum...