| kiiid a întrebat:

Bunahappy. am 13 ani si sunt cu un baiat de 14 de aproximativ 1 luna si ceva.ne intelegem bine.desi ne mai certam cateodatastraight face. de ceva timp ma invita la el acasa.in ultimu timp spunandu`mi ca de fapt mama lui i`a spus sa merg mai bine la el decat sa mergem prin oras pentru ca e frig.as vrea sa merg dar totusi nu stiu ce sa facstraight face. vreo parere? multumesc:*

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Pai de ce sa nu te duci? Daca e prima oara cand vei da ochii cu mama lui cumpara un buchet de flori, faceti cunostinta, stai de vorba cu ea si totul va fi ok.

7 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Chestia cu certa e normala nu e cuplu sa nu se certe. Du-te la el pana la urma ce poate sa iti faca. Daca il iubesti du-te si vezi care e situatia. Dar dupa cate cred eu e vb despre sex. Ai grija happy fundita?love struck:*

| Andreea_1440 a răspuns:

Pai daca is si parintii lui aksa nu inteleg care e problema du-te, sunteti ink mici pentru prostiioh go on asa ca nah daca ai incredre in el du-te

| deadea23 a răspuns:

Asigura-te ca nu este singur acasa, nu merita sa risti pentru un baiat pe care nu-l cunosti de asa mult timp.
La multi ani!

| yoanna11 a răspuns:

Pai du-te happy deodata ce a spus mama lui ca accepta sa va duceti.ai grija sa nu faceti prostii laughing

| Al33 a răspuns:

Dar inca un delaiu mama lui stie ca voi sunteti impreuna? daca stie si e de acord cu relatia voastra ar trebui sa mergi fara probleme...happy:*

| BăiatInteligent a răspuns:

Poti sa mergi la el dar fii atenta, daca vei observa ca te atinge si vrea ceva mai mult decat pursimplu sarut, spune-i ca acest lucru nu-l doresti si pleaca imediat. Daca baiatul este de treaba, el o sa-ti propuna sa vizionatzi impreuna un film, sa va incalzitzi cu un ceai etc.
Nu-i da voie prea multe...si tot va fi bine)winking

| SaBuReX a răspuns:

Ma eu am inceput viata sexuala (nu aveam voie cu puncte de suspensie vezi doamne)tot pe la 13-14 ani eu fiind baiat...ai si tu grija, intreaba-l ce are de gand insa baiatul poate doar te vrea aproapehee hee tu-l cunosti n-avem ce sa te sfatuim