| danadaniela30 a întrebat:

am 14 anii fac 15 in iunie dar arat mult mai matura... am 1, 64 cam cat credeti ca o sa mai cresc? nu vreau sa fiu prea inalta

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

E imposibil sa iti spuna cineva cat de mult vei mai creste, pentru ca fiecare om e "programat" genetic in mod unic. Ceea ce nu inteleg eu insa, este de ce nu ti-ai dori sa fii "prea inalta". Care-i problema si daca ai creste peste 1.80, sa zicem? Tu nu ai observat cat de admirate sunt fetele inalte, mai ales daca fac sport si au grija de forma lor fizica?

2 răspunsuri:
| danadaniela30 explică (pentru wildthing):

Pai eu fac mult sport dar nu vreau sa fiu foarte inalta. in ziua de azii unii fac misto de fetele inalti

| wildthing a răspuns (pentru danadaniela30):

Nu e adevarat, nimeni nu face misto de fetele inalte. Inalte sunt manechinele si sportivele de inalta performanta.