| DouaPuncteD a întrebat:

Am citit ceva si mi-au dat lacrimile si vreau sa vad daca reactia voastra este aceeasi. : http://photos2.hi5.com/0146/200/457/C9PEye200457-02.jpg

Răspuns Câştigător
| Pufiletz a răspuns:

Uh.sad nu am cuvinteee.sad

8 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Da.foarte tristsadfemeile care fac avort nu se gandesc de 2ori.straight facenumai lor sa le fie bine la bebelusilove struck nu se prea gandesc.

| DenissA15 a răspuns:

Vaii...

| Okey a răspuns:

Salut.La mine e aceeasi reactie.Mi-au dat lacrimile si parca ma durea pe mine. Emotionant happy

| N3cro a răspuns:

Prima data nu dar a doua uara am anteles da mi-au dat lacrimilehappy

| DouaPuncteD explică (pentru DenissA15):

"vaii", ce? Nu-ti inteleg raspunsul

| Giulia97Anna a răspuns:

Vai cat de trist poate sa fie,mi-au dat lacrimile, nu inteleg de ce unele femei dupa ce fac asta tot o mai repeta de parca nimic nu sa-r fi intamplat, offfffff ce crrudsad

| jilya a răspuns:

Fara cuvinte...

| DenissA15 a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Saraci copii...:d la asta ma refeream cu vaii