| Alecsandra11111 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu dar la inceput nu l-a bagat de tot doar putin capul penisului dar nu a ejaculat atunci dar dupa am facut cu prezervativ. Imi este frica ca in acel timp in care l-a bagat doar putin capatul sa fi ramas insarcinata, va rog sa ma ajutati. Pot sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a ramane insarcinata in felul descris de tine este de la extrem de mica la imposibila si ar fi putut sa existe aceasta extrem de mica probabilitate numai daca :
-- in acel moment ai fi fost in una din zilele PERIOADEI FERTILE
sau
-- numai daca el ar fi ejaculat cu 2-3 ore mai inainte si pe urma nu ar fi urinat intre timp.
Reiese ca numai in cazul in care ar fi existat una sau ambele conditii, doar in acel caz posibilitatea de formare a sarcinii ar fi putut fi probabil de 0, 1%.
Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Sjajajajdu a răspuns:

Nu..nu are cum
Se vede ca esti mica..lasa prostiile. daca ar stii ai tai ce faci...

| whatisthis19 a răspuns:

laughing mai lasă sexu fato ca ai 14 ani

| ItIsAlright a răspuns:

Nu. O sa fie ok, stai calma

| DeathIncarnate a răspuns:

Esti extrem, dar extrem de proasta fata mea.

| xilef123 a răspuns:

Depinde in ce gaura ti l-a bagat;-)

| AndreeaBianca123456 a răspuns:

Poți rămâne. Așa am rămas și eu

| Alecsandra11111 explică (pentru DeathIncarnate):

Bine ca nu esti tu proasta.