| anonim_4396 a întrebat:

am facut sex neprotejat cu pretena mea si am ejaculat de fiecare data in ea cu gandu sa avem un copil. dar ciclu i-a venit de fiecare data (are ciclu neregulat). ciclu a venit si de culoare maronie. dar nu are nici un fel de sintome.acum inate cu5 zile am facut-o in fiecare zi si am lasat in ea si i-a venit ciclu tot d culoare maronie care a tinut 4 zile iar dupa 1 saptamana iar am facut-o. ce sanse are sa ramana gravida? nu ia anticonceptionale

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil are niste dereglari menstruale destul de serioase. Pentru a putea avea un copil, e nevoie sa mearga la ginecolog pentru consultatie, ecografie, eventual teste hormonale.

| SweetCandy a răspuns:

Mergi cu ea la un control ginecologic si medicul o sa te sfatuiasaca, poate are nevoie de un tratamentbig grin

Succes!

| unione a răspuns:

Dumnezeu tine cu ea! Esti in stare tu mai sa fii tata cand nu esti in stare sa-ti porti singur de grija?

| :X pinky love you :X a răspuns:

Mai "unione" nu-i sari in cap baiatului. Daca el isi doreste un bebe felicitari. Sunt de acord cu celelalte raspunsuri trebuie neaprata consultat un medic pentru a vedea daca nu exista alte probleme. Succes:*.

| stefangeles a răspuns:

Alti nu stiu cum sa se protejeze si tu iti doresti un copil happy frumos... nu pot sa-ti dau un raspuns pentru ca nu stiu dar iti doresc succes big grin sa dumnezeu sa fie sanatos

| steluta_7203 a răspuns:

Cred ca-n aceasta situatie va poate ajuta un medic.Succcesss

| elamit a răspuns:

Ma bucur pentru voi, dar inainte de a face un copil trebuie facute cateva analize, daca totul e ok atunci puteti face copilul.

| melynda a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergeti impreuna la un medic de specialitate. sa va spuna el cum sta treaba. sa fiti siguri si sa stiti ce aveti de facut

| Lilik a răspuns:

E posibil sa aiba ciclu peste sarcina. din cate am auzit si eu, menstruatia peste sarcina e diferita fata de cea normala, asa cum ai zis tu, e maronie si tine mai putin decat de obicei. luati un test barza sau consultati medicul.