| anonim91929292 a întrebat:

Buna! Am fost pe la iubitul meu, eu aveam lenjerie iar el nimic, a ejaculat pe lenjeria mea, eram în ultima zi de menstruație, la 3-4 zile cred ca mi-a început perioada de ovulație. Există șanse să fi rămas însărcinată? Am dureri de burtă de atunci, sunt îngrijorată, menstruația trebuie să mi vină intr o săptămână

2 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Nicio șansă de sarcină, calmează-te, nu se rămâne gravidă prin chiloți, mai ales ca ai avut si tampon probabil, dacă zici ca erai la menstruație. Și nu la 3, 4 zile după menstruație ovulezi în niciun caz, slabe șanse, ci la 2 săptămâni din prima zi de sângerare.