| Raluka_Ioa_1990 a întrebat:

am intrebare! am un ptieten si de cateva zile ma simt atrasa de el... si m am gandit sa jucam adv si provocare si sa ne sarutam dar nu sunt indragostita de el dar este cute si vreau fff mult sa ma sarut cu el simt ca el e persoana potrivita dar nu suntem impreuna si chiar mi as dori sa o fac.deci intrebarea este: daca nu merge planul asta cum as mai putea face sa ma sarut cu el dar sa nu zica nu?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

N-am auzit inca de vreun baiat care sa refuze sarutul unei fete frumoase sau dragute, atragatoare cum vrei sa-i spui. Daca te tine, surprinde-l cu un sarut intr-un moment potrivit.

4 răspunsuri:
| Raluka_Ioa_1990 explică (pentru AlexanderAdrian):

Multumesc mult mult dar el e genul mai asa nu stiu cum dar eu imi doresc sa nu stric prietenia cu el

| wolder a răspuns:

Sa fiti iubiti

| DoctorHurtHeart a răspuns:

Propune-i sa va intalniti si spune-i ce simti pentru el... apoi saruta-l.

| Gogu06 a răspuns:

Ii fu ti un scaun in cap, il lasi inconstient, si timp de vreo 2 ore pana isi revine poti sa il saruti cat vrei ca n-are cum sa zica nu.