| ana1maia a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor, de vreo saptaman sau 2 am stat mai mult in preajma unor persoane(sunt la liceu) cu care anul trecut m-am imprietenit foarte bine,deoarece o persoana find baiat din acest grup se cunoaste cu mai multe persoane au inceput sa mai vina si alte peroane,totul este ok.Dar mereu cand ies si eu pe afara si ma indrept catre acest grup un baiat putin mai mare vine si el(nu ar fi ceva rau dar am aflat ca decat cand mai ies si eu, obisnuieste sa vina el),am mai surprins si o privire pe care acesta mi-a indreptat o catre mine,el se comporta foarte amuzant in preajma mea si ma face sa rad, iar cand nu vine sta cu niste baieti si vorbesc dar el tot la mine se uita. Intrebarea mea este de ce face asta?(as mai avea o intrebare cum as putea sa ii cer ig, deoarece ma tot gandesc sa ii cer ig)(ps nu am stiut unde sa o incadrez)

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Simplu: roagă-l să ți-l spună.

| Violleta2022 a răspuns:

Din amuzament, din placere, cine stie.
Nu are oricum nici o importanta ca se uita la tine, atata vreme cat nu-ti spune nimic.