| DiannaDi a întrebat:

Buna. Am nevoie de parerea voastra. Sunt stângace in relatiile cu barbatii sau cel putin, asta cred. Am iesit la o cafenea cu o prietena si aproape de masa noastra, s-a asezat un baiat care mie mi-a atras atentia. Era singur la masa si am facut cateva schimburi de priviri. Chiar m-am uitat si eu la el, ca sa ii dau de inteles, ca il plac. Ei bine, nu m-a abordat, cu toate ca m-am tot uitat la el. In situatia asta, puteam eu sa fac ceva, fara sa o dau in penibil? Sau el trebuia sa ma abordeze?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate omul era doar la o cafea fără alte intenții. Poate plozii și nevasta-l așteptau acasă și e firesc să nu reacționeză

| Violleta2022 a răspuns:

Nici un baiat nu te va aborda cand esti in compania altcuiva, indiferent ca esti cu o fata, baiat, mama sau bunica.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

" Sunt stângace in relatiile cu barbatii "
Ce relatii? tu ai iesit la agatat!
Data viitoare!