| ing3rd3mon4u a întrebat:

Am nevoie urgent de sfaturisad. Dau fundita si voturi.

Am 1 an cu iubitul meu iar fosta lui pr. il cauta mereu. m-am cam saturat sa se tot bage in relatie, amandoi am vorbit cu ea sa nu ne mai deranjeze dar tot o face. El a folosit'o. A fost vorba de un pariu sau ceva asemanator.

Ce sa fac? Numai stiu ce sa fac. numai suport sa se bage in relatie.cred ca e a 5 oara.
E incredibil de enervanta si de tupeista fata.
Ce sfaturi imi dati?
ce trebuie sa fac?sad

HEPL!

Răspuns Câştigător
| whoocares a răspuns:

Mda.cunosc sentimentul straight face daca nu intelege de vb buna.nu ai ce sa ii ceri happy nu o mai bagati in seama. lasati-o sa isi dea seama singura ca pentru voi nu inseamna absolut nimic. Indiferenta doare cel mai tare!

9 răspunsuri:
| stanila a răspuns:

Da-i un sut sau ceva de genulaughing. Acum serios daca se mai baga o ignori ori ii spui sa te lase in pace si cand se mai baga o lasi deoparte.Imi daii fundita?(nu e nici o porblema daca nu imi dai

| hannah_9374 a răspuns:

Buna:*:* eu cred ca ar trebui sa-l lasi pe prietenul tau sa rezolve problema, dar dupa cate zici tu a-ti incercat deja sa discutati cu ea.Singura posibilitate e sa o evitati: schimbativa numerele de telefon, nu mergeti in locuri unde ar putea fii ea, etc. Macar o perioada! Mult succes:*

| AndruţHere a răspuns:

Ar trebui să nu te enerveze chiar aşa o fată ca aceasta. Dacă iubitul tău nu îi dă atenţie tu de ce să îi dai? Oricum, cred că te obsedează nu persoana ei, ci faptul că o să-l pierzi.dar după cum am mai spus, stai calmă.

| NatureSelf a răspuns:

E invidioasa, probabil pentru el a fost un pariu, si daca esti si tu? nu mai bine vorbesti cu acea fata? sa vezi cum sta treaba? ca ea stie mai multe despre el ca tine, iti garantez.

| Rebecca009 a răspuns:

A fost cu ea pentru un pariu? Ce om e asta?! De unde stii ca nu sta si cu tine pentru un pariu?

| ing3rd3mon4u explică (pentru NatureSelf):

Nu e nici un pariu cu mine. Avem 1 an impreuna. Ma prezentat familiei lui si eu la fel.
Deci mai ai aceiasi parere?big grin

| ing3rd3mon4u explică (pentru Rebecca009):

Pentru ca il cunosc de 5 ani ca amic, si avem 1 an impreuna.
I'am cunoscut familia. Si toata familia lui, tatal lui, toti mi'au spus ca e prima data cand aduce o fata acasa sa o cunoasca. Tot aceiasi parere ai?

| raspunz a răspuns:

Vorbește cu prietenul tău și spune-i să nu o mai bage în seamă.Cât timp el îi dă atenție ea va crede că au o șansă să fie împreună.

| sonya a răspuns:

Buna,
Incercati amandoi sa o ignorati. Cu cat ii spuneti sa nu va mai deranjeze cu atat ea face contrariul. In cazul in care are si mailul prietenului tau, telefon etc. acestea pot fi schimbate. Va puteti separa usor prin indiferenta si putina izolare (doar pentru voi).happy