| 06011996 a întrebat:

Am o curiozitate, să nu râdeţi. Poate un băiat să te dezvirgineze cu degeul??? :*

Răspuns Câştigător
| Manuellllaa a răspuns:

DAAA! Categoric da. Unii aleg aceasta cale deoarece nu pot penetra partenera si incearca sa o obisnuiasca folosind degetul si chiar dezvirginand`o.
Asa cum altele o fac din greseala.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KellyNitraBB a răspuns:

Daca l-a bagat ca animalu' este posibil sa iti fi rupt himenul, daca ti-a curs sange si te doare nu mai esti virgina

| Lisa01 a răspuns:

Da, e posibil. Mergi la medic si o sa stii cu siguranta.

| mihai18radu a răspuns:

Poate 2

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, așa se făcea cu ani în urmă, testa fata să vadă dacă este virgină.
Din punctul meu de vedere, este o mare bădărănie, bătaie de joc față de o fată prin ce hal de respect își arăta "interesele„ animalice.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!

Toate cele bune.

| Kaky2Z a răspuns:

Categoric da happy

| doc69 a răspuns:

Dezvirginatul presupune tehnic ruperea himenului si atat..deci orice nu numai degetul introdus poate rupe himenul.

| blanOs a răspuns:

Te dezvirgineaza si iti sparge si ghiveciul.

| Cristiine a răspuns:

Da laughing