| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am o intrebare, doar pentru femei.
Care este singurul dar cel mai urat lucru la care va uitati prima data cand intalniti un baiat?
Adica ..va uitati sa nu existe acel lucru.

7 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Eu caut calități pe care mi le doresc, nu caut defecte laughing Cred că e mai productiv să știi ce îți dorești de la un bărbat decât să știi ce nu-ți dorești.

| AnemonaP a răspuns:

Dinti urati, strambi, galbeni, respiratie urat mirositoarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnemonaP):

Tare.Mai am o curiozitate, intrebi mai departe daca isi repara dantura sau daca are in plan asta, sau pur si simplu nu-l bagi in seama? Ma refer dupa ce te baga el in seama si obserilaughing

| AnemonaP a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu a facut asta pana acum, nu mai are niciun rostlaughing Nu îl mai bag în seama, nu mai sunt șanse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnemonaP):

Daca-i pune si te cauta peste 1 luna, mai dai curs discutiilor sau ramane raspunsul nu?laughing

| AnemonaP a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dacă nu i-a făcut pana la 20 și cv de ani, e cam gravlaughing

| AnastasiaK a răspuns:

Așa sărac ești de ai impresia că portofelul contează? rolling on the floor