| nicol2111 a întrebat:

Buna am o intrebare, parintii mei sunt plecati in Germania la munca si trebuie sa ma inscriu la liceu. Poate sa ma inscrie soramea? soramea re 17 ani face 18 numa in octobrie anul acesta. Daca poate sa ma inscrie ce-mi trebuie la dosar?

PS: scuze ca am pus intrebarea la categoria asta/

4 răspunsuri:
| Constantin112 a răspuns:

Pai in liceul care vrei tu sa te inscrii nu trebuie sa mai fie cineva pe acolo? chiar daca este vacanta? secretara ceva si intrebati la liceu si da te poate inscrie si sora ta ( te poti inscrie si tu singura daca intrebi ce acte trebuie si le faci cum trebuie )

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Fratele meu sa inscris singur si eu o sa merg singurica deoarece tu trebuie doar sa duci sosarul si sa completezi o fisa intelegi?

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Dosarul*

| utilizatortpu1 a răspuns:

Daca iti cer un major/membru de familie spune-le despre parinti si, daca nu merge, cauta pe cineva major sa fie acolo... spune-le ca sunteti veri.