| Sebi00 a întrebat:

am o intrebare pentru fetele dragute de pe TPU ^.^ de fapt mai multe intrebari big grin fetelor voua va plac barbatii bine facuti? musculosi?laughing conteaza mult asta pentru voi? si inca o intrebare asta e pentru toti big grin mie imi place cum arat....am mai facut "sala" acasa dar luniile astea sunt cam ocupat si nu pot sa mai fac...pot cumva sa scad in musculatura sa zic asa?laughing daca ma intelegi ajutati-ma big grin va multumesc si dau funda! big grin

9 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Si alea urate nu pot raspunde?

| corhaz a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Are si pretentii el daca i urat nu-i bai dar fetele care sa-l bage in seama neaparat sa fie frumoase laughing

| 拉维尼亚 a răspuns:

Mie nu-mi plac baietii cu muschi, imi plac baietii mai delicati la trasaturi si la corp, cu parul lung si foarte deschisi la culoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baietii lucrati putin. gen russell giardina. david gandy sau marlon teixeira. dar degeaba daca e prost si ma plictiseste.

| Alcyon a răspuns:

Asa cum si voua va plac fetele cu sanii mari, si noua ne plac baietii cu muschi big grin

| rabbit2014 a răspuns:

Pai si voi barbatii cum aveti pretentii la femei, fund extra large, sanii cei mai siliconati si buzele cat mai mari?

| Fiona35 a răspuns:

Depinde, fetelor mai cu fite le vor placea mereu,, pachetele de muschi fara creier", dar celor destepte, un baiat destept si nu prea musculos.

| andreeadadea a răspuns:

1% conteaza si muschii, nici sa te ia vantul pe strada

| drogh a răspuns:

Pana la urma oricarei fete ii plac baietii musculosi laughing