| Emilia456 a întrebat:

Bună.
Am o întrebare.
Poate fi sarcină?
Am avut mestruatie luna trecuta, dar am rămas cu sâni unflati, grei, dureri de spate si urinari frecvente.
Am și o scurgere alba, gălbuie, nu miroase, nu ma ustura, nu nimic și ma simt obosita fără chef de nimic în ultimul timp. Menstruatia normal trebuie sa apară pe 18 luna asta și pe 22 luna trecuta am avut mestruatie.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Emilia456 explică (pentru anonimaaa1206):

Am avut contact neprotejat luna trecuta de mai multe ori
Nu iau nici un fel de anticoncepționale

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ai luat vreo boala care ti-a afectata rinichii atat vreme cat te doare saptele si urinezi frecvent.

Răspuns utilizator avertizat