| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare simpla dar in acelasi timp complexa, as dori sa stiu cum as putea sa impresionez o fata, vreau sa stiu parerile altora despre acest subiect big grin

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Nu te straduii prea tare
cel mai bine e sa fii tu insuti
in preajma ei ar trebui sa fii cat mai relaxat, sa te simti bine si sa o faci si pe ea sa se simta la fel de bine
si o fata este impresionata cel mai tare prin comportamentul unui baiat
de cele mai multe ori nu conteaza aspectul fizic:-p
sper ca te-am ajutatkiss

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Prin felul tau de a fi! Afla cat mai multe despre ea, ce-i place, ce muzica asculta, ce hobyuri are, apoi intervii la prieteni sau colegi, sa stie ca o placi, apoi i-ati inima in dinti si cu o floare si un mesaj dragut o inviti la o plimbare! Nu cred ca te va refuza! Succes!

| LoveDee03 a răspuns:

Ceea ce iubesc fetele este rasul,fa-o sa rada,zambeste-i,vorbeste mai mult cu ea pe diferite subiecte, ascult-o cu interes, succes!

| RedHeart a răspuns:

Nu exista "sa impresionez o fata" fii tu insuti cand vorbesti cu o fata si daca chiar se leaga ceva si te place pentru ceea ce esti tu e perfect, poate fi fata potrivita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-o sa zambeasca ( spune o gluma intr-un moment potrivit ), fii alaturi de ea atunci cand vezi ca nu ii este tocmai bine, ofera-te s-o conduci acasa, fa-o sa se simta protejata, comunica cu ea despre tot/toate/toti, da-i un sfat prietenesc, sun-o si intrabo ce mai face, invit-o in oras, cumpara-i o floare, fii sincer cu ea.

| Levya a răspuns:

Fiind fata nu stiu dar incerc big grin
1)Incearca sa o faci sa te observe mai mereu
2)Fii amuzant, spune glume
3)Vorbestei frumos
4)Distreaza-te cu amicii prin preajma ei(asta pentru sa vada cat de plin de viata esti)
5)Zambestei
6)Relaxeaza-te
7)Fii tu insasti
8)DACA NU MERGE FA CHESTIA DE LA 7 laughing

| Efixx2 a răspuns (pentru AnGeL):

Da, intr-adevar, ai dreptate si mersi multhappy