| cami13 a întrebat:

am o mica mare problema. Stau cu un baiat foarte dragut si eu il iubesc. El imi zice ca si el ma iubeste dar se gandeste mai departe de niste simple saruturi. Ce sfaturi imi dati?

27 răspunsuri:
| Cosmin1I a răspuns:

E baiat ..normal ca vrea mai multlaughing. Daca nu vrei incearca sa deschizi subiectul si sa ii explici. Daca te iubeste cu adevarat va intelege si te va astepta.

| VadTot a răspuns:

CE Varsta ai? Dar el?

| Zabbyel a răspuns:

Treci la next step, in bed
have fun love strucklove strucklove struck

| neutrino a răspuns:

Sunteti doi tineri care nu aveti proprietatrea cuvintelor.

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

rolling eyes

| Andreiutza1995 a răspuns:

Daca va iubiti cu adevarat si sunteti de ceva timp impreuna atunci fa si pasuhee hee

| Andrei_Marius_1985_W4P0 a răspuns:

Ridica si tu stacheta laughing

| Awesom a răspuns:

Pai in primul rand spune-i sa aiba rabdare ca nu esti pregatita. Daca te preseaza cu despartirea daca nu bip bip, da-i papucii.Sau promite-i o zi in care veti face bip bip.

| DaSuntAnonima a răspuns:

Frate. zi si tu cati ani ai zi si tu de cat timp esti cu el? cati ani are ele? atunci o sa te putem ajuta intr`adevar

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

Ce nu-ti convine big grinbig grin

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

O bagi pe fata in gura leului.

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

Mai devreme sau mai tarziu tot o sa intre love struck si nu doar in
guriţa leului...

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

Taci, taci laughing

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

love struck imi dai ordine (sa tac?) bine sefa love struck mea comandanta love struck (sa vezi ceti fac eu tielove struck) vezi tu ca sa-mi inchizi guriţa va trebui s-o astupi cu un sărut love strucklove struck ce zici a?love struck

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

Deabia astept.

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

love struck guriţa mea e neastâmpărată love struck vrea mai mult de un sărut ce zici big grin next step?love strucklove struck

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

M-am saturat de "next step" al tau laughing
Totul sau nimic.

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

:d:d daca mi te-ai "saturat" atunci rog sa ma scuzi love struck
dar o sa ma retrag din conversatie smug

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

A da?
Credeam ca vrei "next step". Ei bine, daca nu vrei... nu vrei.

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

Hehe...
Atunci asteapta-ma. O sa vin.

smug

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

love struck cum fac si eu rost de id tau?love strucklove struck

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

Am doar cont de TPU, multumit? laughing

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

laughing cum aș putea fi mulțumit smug

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

Ei bine, stii tu cum. Apelezi la orice posiblitate.

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

laughing uff la "unele" prea multa "atentie" chiar li se urca la cap smug

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

Aşa este.
Şi tocmai pentru că ai uitat de mine, nici nu te-ai mai făcut prezent pe aici, deci...