| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna am o problema...aseara eu si prietenul meu am facut dragoste dar a durat doar un minut deoarece cand a introdus penisul eu am simtit o durere destul de mare de burtica in zona uterului sa mai intamplat dar nu asa ca cea de aseara...ce poate fi sunt foarte speriata mi-e frica sa nu fie ceva destul de serios. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| dreamgirl94 a răspuns:

Pai cam toate femeile fac sex cat sunt insarcinatelaughingdaca doare chiar asa cum descrie tipa nu cred ca mai facea vreuna sex.nu are nici cea mai mica legatura.
folositi prezervativ si lubrifiant, pe mine nu ma mai durut deloc de la cele doua:*

9 răspunsuri:
| daulimbilaoricebaiat a răspuns:

Du-te la medic. puneti-o cu elsi daca te doare asa de tare ca aseara intreaba-l ce ai. funda?

| defibrilator a răspuns:

In zona uterului? sau a vaginului? a ajuns pana la uter?

| Firdinica a răspuns:

Daca ati mai facut poate ca ai ramas insarcinata.
Daca nu ati mai facut cred ca trebuia sa te duci la toaleta.

| MauiNight a răspuns:

Sex de un minut? laughing
Du-te la doctor, daca durerile persista.

| defibrilator a răspuns (pentru Firdinica):

Si ce legatura are sarcina cu durerea?

| Murzik a răspuns:

P-aici nu cred ca gasesti ghinicologilaughing

| Azµre a răspuns:

Depinde cat de excitata ai fost sau poate prietenul tau are penisul mai mare si cand il baga pe tot te doare, sau lipsa de lubrifiere, incercati un lubrifiant. Daca nu du-te la medic si spune-i.

| Firdinica a răspuns (pentru defibrilator):

Daca esti insarcinata te doare burta de la bebe nu e logic?

| XxBlueRosexX explică:

Mi-am facut 3 teste de sarcina si au iesit negative deci asta e exculs... oricum multsu la toti pentru raspunsurihappy