| theblue1243 a întrebat:

Buna, am o problema cu penisul atunci cand imi este sculat nu se intareste complet.P.S.am 16 ani.Va rog ajutati-ma!

11 răspunsuri:
| jhonnybravo69 a răspuns:

Esti impotent

| jhonnybravo69 a răspuns (pentru jhonnybravo69):

Sau nu esti destul de hormonat, daca persista mergi la endocrinolog

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune i clei

| Emilian65 a răspuns:

Te masturbezi? Daca da, asta este cauza ca penisul tau are aceasta problema.

| theblue1243 explică (pentru Emilian65):

Daca ma voi lasa de masturbare imi va trece?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta organul sexual nu a ajuns la maturitate, mai ai rabdare cîtiva ani, pe la 18 ani se maturizeaza sau si mai tîrziu 21-25 ani, depinde mult de mostenirea genetica, la varsta ta nu este buna masturbarea, testiculele nu sunt nici ele dezvoltate, cel mai bine antreneaza ti mintea nu penisul, citeste, esti inca la scoala pune mina pe carte nu pe penis, o sa vina vremea sa ai o prietena, ai rabdare pana atunci.

| theblue1243 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Vreau doar sa stiu daca ma voi lasa de masturbare va revenii la normal?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru theblue1243):

Acest lucru nu il putem sti noi, si oricum daca te lasi de masturbare dureaza pana i ti revi, cel mai bine este sa te consulte un medic urolog si el sa i ti spună ce sa faci.

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

Laba în exces dăunează

| Violleta2022 a răspuns:

Poate este bine sa mai iei o pauza de la masturbarae excesiva si vei vedea ca, se va intarii.

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Da i cu superglue