| hamayuko a întrebat:

Buna! Am o problema destul de intima.Sunt cu iubitul meu impreuna de un an,suntem foarte activi sexual, uneori o faceam chiar de 2 ori pe zi dar am zis ca nu e ok si de multe ori o facem o data pe zi.Am observat ca nu mai pot sa ejaculez atat de repede ca inainte, in ultima perioada sunt foarte stresata mai ales ca locuiesc si cu parintii mei momentan si cu el in aceeasi casa si mi-e frica sa nu intre peste noi...si nu pot sta cu gandul uneori la ce fac in acel act sexual si ejaculez greu sau uneori deloc si trebuie sa ma prefac.Ce sfaturi imi puteti da? Mentionez ca am 20 de ani si iubitul 23

7 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Dar părinții nu bat și ei la ușă dacă intră în cameră? așa mi se pare normal

| hamayuko explică (pentru Marius22222222222):

Ba da, insa am o teama ca sunt ei in casa si ne pot auzi

| Miruna333 a răspuns:

,,dar am zis ca nu e ok si de multe ori o facem o data pe zi'' - De ce nu ar fi ok?
,, ejaculez greu sau uneori deloc si trebuie sa ma prefac''- Trebuie sa te prefaci? De ce ar,, trebui'' sa te prefaci? O fi asa mare rusine ca nu iti poti da drumul? Cum te-ai simti asa sa se prefaca si partenerul tau?
Faptul ca iti e frica sa nu intre peste tine suna destul de copilaresc, ai 20 de ani, totusi. Inteleg aceasta frica, insa, totusi, fii putin mai realista. Nu poti incuia usa sa scapi de grija?
Stiu si parintii ca faceti sex, nu ar fi vreo surpriza. Deci nici ei nu ar intra in camera cand vor. Mai ales, ti-ar incalca intimitatea. Se ciocaneste inainte sa intri intr-o camera.
Ca sa fii si mai linistita, poarta o dsicutie cu ei in care sa le spui sa iti respecte identitatea si ca tu stai cu frica sa nu intre peste tine. Nu toti sta cu frica la nesfarsit. In ritmul asta, vei ajunge sa nu mai faci sex

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Femeiile nu ejaculeaza doar barbatii, ele au orgasm sau squirt, acum nu stiu la ce te referi nu ai orgasm?

| hamayuko explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si femeile ejaculeaza, dar da, ma refer la orgasm

| mihai69 a răspuns:

Încuie ușa, dă drumul la muzică și făceți-vă de cap! Chiar și de trei ori pe zi, nu e nimic gresit!

| Marius22222222222 a răspuns (pentru hamayuko):

Dar ei sunt 24 din 24 in casă? frica că ne pot auzi....doar nu tipi ca in junglă totuși.si eu am stat cu fosta și părinții ei în casa dar ne limitam și noi la țipete