| hamayuko a întrebat:

Buna! Am o problema grava...aseara am avut contact sexual neprotejat cu iubitul meu,a ejaculat in anus, apoi m-a penetratat 2 secunde in cealalta gaura...sunt in perioada fertila, ieri aveam sanse mari sa raman gravida iar azi sunt in ziua ovulatiei.Ce pot face pentru a nu ramane gravida?

Răspuns Câştigător
| Delyae a răspuns:

Ia pastila de a doua zi.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Super, ai facut-o lata!
Ai sanse 100% de sarcina si cateoricg te alegi cu o infectie vaginala de toata frumusete, fiindca fecalele (caca/treaba mare din anus) au ajuns sa-ti contamineze vaginul si colul uterin.

| Miruna333 a răspuns:

Pastila de a doua zi
Contact neprotejat si 1 secunde, tot poti ramane
Nu se trece de la sex anal la sex normal
Doar de la sex normal la sex anal
Dupa sexul anal, se spala frumos baiatul, apoi se trece la normal

| TheGentleman a răspuns:

Te-a penetrat în @nu-s și apoi a băgat-o în vagin neprotejat? Așteaptă-te la multe infecții vaginale și nu numai.

Sexul anal se face doar protejat iar după aceea se schimbă prezervativul pentru vaginal.

| Crackman a răspuns:

Mai nimic, aștepți vreo 3 săptămâni și vezi ce îți zice corpul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cotraceptie de urgenta, si mare atentie la o infectie.

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu cat de gravida vei ramane dar te-ai ales cu o infectie vaginală de toată frumusețea.

| Madaxo97 a răspuns:

Niciodată nu bagi penisul din fund înapoi în vagin, fără să se spele înainte organul, mai degrabă te-ar îngrijora o infecție decât sarcina, ia pastila de-a doua zi cel mai bine și atenție pentru data viitoare să nu se mai repete incidentul, dacă nu vrei probleme.

| FreddieM a răspuns:

Toți experti in sex anallaughing))
Cheers