| anonimekid a întrebat:

Am o problema, imi place de un baiat..anul trecut am fost "impreuna" si mna imi placea de el.dupa ne-am despartit si stand aproape unu de altul cand stam afar,este si celalalt. vorbim si totul, acuma mi-am dat seama ca iar imi place de el..cum sa-i zic?

Răspuns Câştigător
| 03052003 a răspuns:

Il tragi de o parte si ii spui:"eu nu te-am uitat, dar tu mai uitat?"Dar o spui mai pe ocolite ca sa vada ca iti pasa.

4 răspunsuri:
| corhaz a răspuns:

Pai vezi daca i place si lui de tine daca esti sigura atunci zici direct

| neutrino a răspuns:

Pai ii zici asta celuilalt, si in acest fel totul se rezolva.

| anonimekid explică (pentru 03052003):

Si cum sa zic..chiar habar nu am cum sa fac.

| 03052003 a răspuns (pentru anonimekid):

Incepe asa:"buna(cum il cheama)am ceva sa iti zic(daca il striga cineva spune-i ca este importannt)am stot stat si m-am gandit si mai simt ceva pentru tine, ce putem face ca sa nu sufere niciunul?(si astepti raspunsul) Iti tin pumnii : )