| FCSB666 a întrebat:

Buna,am o problema jenanta..am labii mari si imi e foarte rusine. Nu stiu daca prietenului meu ii vor placea. Amandoi avem 18 si el si-a inceput viata sexuala insa eu nu. Nu stiu ce parere va avea despre labii mei cei mari..imi puteti da niste sfaturi ceva... voua va plac labii mari?

12 răspunsuri:
| simomih a răspuns:

Nu e ceva anormal..nu toate fetele arata ca cele din reviste..retusate..Nu ai de ce sa iti faci griji, daca e baiat destept isi va da seama singur de asta..probabil nici nu-si va da seama. Oricum asta nu influenteaza cu nimic viata sexuala.

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Nu influenteaza cu nimic viata sexuala, plus ca el nu va observa asta foarte usor, nu va sta sa se uite atent la tine. iar daca te iubeste cu adevarat ai putea avea orice si tot te-ar place:*

| ReiVaN a răspuns:

N-are treaba happy stai linistita.

| Mikhtarian a răspuns:

Nu,din contra, labii mari atrag barbatii.

| FCSB666 explică (pentru simomih):

Multumesc mult! happy

| FCSB666 explică (pentru Chocolateangeeeel):

Multumesc frumooos :* m-am calmat!

| FCSB666 explică (pentru ReiVaN):

Huh, merci mult happy

| FCSB666 explică (pentru Mikhtarian):

Multumesc de informatie happy

| Polaris a răspuns:

Ahahaha ai aripioare hahaha always hahaha http://i.imgur.com/erstnDM.jpg

| xanderblackx a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi. uneori, o astfel de situatie poate stimula un barbat mai mult decat iti poti imagina. nu ar trebui sa te simti stanjenita ci, speciala tongue... numai bine

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Labiile mare in principal e un lucru bun pentru baieti deoarece ii excita mai tare! In al doilea rand orice fata are si tu ai 1 avantaj pentru ca-l vei dobora, il vei face sa se simta mai bine decat orice alta fata. Si el ar trebui sa te iubeasca pentru interiorul tau, nu pentru labiile tale.

| Andrei4g a răspuns:

..ca sa facem o gluma: unde-i labie mai mare si placerea e mai marelaughing