| Cairo a întrebat:

am o problema, mai mult o dilema... daca am luat pastila de a 2-a si si peste 2 zile am facut din nou dragoste neprotejat dar nu cu finalizare, trebuie sa ma ingrijorez? urgent si vreau raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Daca ai facut spalari inainte, daca ai o igiena buna si partenerul tau la fel si desigur este cum spui tu nu a ejaculat, atunci este oky. Acuma daca partida a fost excelenta si te-ai simtit si tu foarte bine de ai avut orgasm atunci recomandat este sa iei pastila de a doua zi, daca s-a intamplat ieri.
O zi placuta,

4 răspunsuri:
| Cairo explică (pentru MeConstantine):

Am luat pastila vineri, si duminica s-a intamplat din nou, dar nu a ejaculat, a fost ceva scurt pentru ca mi-a fost frica sa nu se intample ceva

| MeConstantine a răspuns (pentru Cairo):

Atunci nu prea vad cum happy

| Cairo explică (pentru MeConstantine):

Multumesc

| Sara2 a răspuns:

Nu se vede ca ti-a fost frica din moment ce ai facut-o din nou, este destul de riscant ce ai facut, sansele sunt mici sa ramai, dar atentie nu sunt nule