| UniverseIsMyLimit a întrebat:

Am o problema mare! M-am indragostit de un baiat de la mine din clasa si ma tot induce in eroare. Ma iubeste, dar si pe o fata si nu se poate hotari... Cealalta fata e mai frumoasa ca mine si si ea il iubeste. Si se da la amandoua. Si cealalta fata dar ea se da le el si la inca un baiat. Si, logic, si acela o iubeste. Ce sa fac? :'(

12 răspunsuri:
| Lik3BoSS a răspuns:

Sal dai dracu de perverslaughing

| Zabbyel a răspuns:

Ce sa faci? sa-mi iesi din peisaj(renunta la el)

| UniverseIsMyLimit explică:

Apropo cred ca fata aia e curva -_- Si in ultimul timp are niste aere de sefa. Si ieri baiatul acla a incrcat sa ma sarute da m-am sperit si am ugit pntru ca aela urma sa fie primul meu sarut si imi era frica.

| Cristiann25 a răspuns:

Nasol ca ai fugit! Iti dau un sfat care o sa le rezolve pe toate! Spune-i in 2-3 zile sa-ti dea un raspuns clar ori tu ori aia si gata! Te pup, succes.

| JessycaJennyfer a răspuns:

Fa pe indiferanta sa vezi daca se mai apropie de tine, daca iti cauta prezenta
nu are rost sa stai dupa baiat care nu se poate hotara, nici nu stiu daca el va iubeste pe aman2, poate este confuz si nu stie pe cine iubeste si de cine este atras, exista si sansa asta; oricum difera de la caz la caz

| UniverseIsMyLimit explică (pentru Cristiann25):

Da, m-am gandit la asta si o sa ii zic dar zice mereu ca nu poate alege etc.

| Cristiann25 a răspuns (pentru UniverseIsMyLimit):

Atunci lasa-l! Ori iti da un raspuns ori pa! Incearca sa fii mai indiferenta nu-i mai da atata atentie!

| UniverseIsMyLimit explică:

Cu acea fata e mai apropiat si mereu cand sta cu mine se enerveaza si cica sa nu ma mai apropii de el ca nu va fi bine

| CiocolataCalda a răspuns:

Daca spune ca nu poate alege, inseamna ca nu va iubeste pe niciuna. Imi pare rau sa te anunt, dar daca chiar o iubea pe una din voi, nu se indragostea de cealalta si ar fi putut alege. Ce pot sa te sfatuiesc e sa-l lasi in pace, ca baieti mai sunt pe lume si sa ai grija ca unii baieti pot fi foarte rautaciosi cu privinta la orice... Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata draga, pustiul nu iubeste nici la tine, nici la cealalta. doar se joaca si ii merge. nu e serios. vezi-ti de drum si pastreaza primul sarut pentru cineva care te merita. stiu ca nu e ceea ce vrei sa auzi, dar iubirea se limiteaza la o singura persoana, cei care spun ca iubesc doua e gargara. pe una o iubeste pe cealalta vrea sa....succes.

| kill32 a răspuns:

Pai in primul rand...stai mai mult timp uh cu el. fal sa rada... daca ai ocazia si sarutalbig grin

| simonamaria a răspuns:

Inseamna ca nu va iubeste pe niciuna.