| Printzzesa a întrebat:

Am o relatie de 2 ani cu un baiat il iubesc, ma iubeste, nu ne ferim unul de celalalt si a fost totul bine si frumos pana acum 2 zile cand am aflat ca in urma cu o luna dupa ce s-a despartit prietenul lui de prietene lui. Iubitul meu a vrut sa se combine cu ea, a bagat-o in masina cu forta a blocat usile si a plecat departe de satul in care stau ei si s-a dat la ea dar ea nu a vrut sa aiba nici o legatura cu el! El ma tot cauta si imi spune ca ma iubeste ca a vrut doar sa o incerce sa vada ce zice... Eu nu stiu ce sa fac sa ii mai dau o sansa sau sa imi vad de viata mea inainte? Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine sa imi dati niste sfaturi ceva! dau funda :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

O minciuna grosolana si un gest oribil din partea lui...te-ai gandit cum ar fi fost daca fata ar fi acceptat?
Ia intreaba-l!
Si,oricat te-ar durea,vezi-ti de drum,pacat de cei doi ani pierduti ai tai,pentru ca de data asta ai aflat,dar ca sa se comporte in felul asta indraznet si nesabuit,are el mult mai multe pe constiinta!
Si-a mancat omenia cu tine, draga mea, increderea ta in el s-a distrus, fa-ti inima piatra si vezi-ti de drum.
Daca il ierti, esti singura rapunzatoare pentru lacrimile tale viitoare!

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un tont prietenul tau. daca tu nu esti o toanta, mai bine iti vezi de viata ta. desi daca ai stat 2 ani cu un tont, te-ai molipsit.

| Printzzesa explică (pentru greece12):

Imi spune ca nu este adevarat ca fata si prietenul lui cel mai bun ma mint ca el nu a vrut sa faca nimic a fost doar o gluma nevinovata sad crying(((

greece12
| greece12 a răspuns (pentru Printzzesa):

Si-l crezi, nu? De-asta plangi...
Daca asta a fost o gluma nevinovata ma intreb cam cum ar fi o gluma sanatoasa la acest personaj!
Oricum, acum e dispus sa spuna orice, numai sa-l ierti.
Eu nu l-as ierta.

| Printzzesa explică (pentru greece12):

Nu il cred, stiu ca ma minte... Nu pot sa stau fara el, am trecut prin prea multe pentru iubirea noastra si acum imi e greu sa dau cu piciorul la 2 anicrying((((

greece12
| greece12 a răspuns (pentru Printzzesa):

Atunci vrei sa-ti mai pierzi inca doi ani alaturi de el?
Vei plange si mai mult!
Dar va fi prea tarziu!

| Printzzesa explică (pentru greece12):

Ma gandesc poate nu o sa mai faca crying

greece12
| greece12 a răspuns (pentru Printzzesa):

Si el se gandeste ca e usor sa te prosteasca si-o sa-l ierti...happy

| Exilee a răspuns:

Asta numesti tu iubire? :O Bineinteles ca este un sarlatan. Evita-l pe cat de mult vei putea deoarece o te va ruina din mai multe puncte de vedere.

| Printzzesa explică (pentru Exilee):

Cum ar fi?

| Exilee a răspuns (pentru Printzzesa):

Psihic,moral,economic,socio-uman etc. happy

| Mihai9874 a răspuns:

Esti o pitipoanca manelista sper sa mori :) http://www.youtube.com/watch?v=pIRuBZNVjNg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Printzzesa):

Lupul isi schimba parul dar naravul ba, daca il mai bagi in seama esti cea mai mare fraiera, si nu mai plange ca ma faci de ras, suntem din acelasi oras, ce naibii, facem tribul de ras? capul sus si mai vorbim, ceea ce iti scrie greece12 e bine de retinutwinking

| Alcyon a răspuns:

Ce sa credem? Ca esti o fraiera care s-a indragostit de-un c...var. Pacat de timpul pierdut.

| Printzzesa explică (pentru anonim_4396):

Numai plang m-am obisnuit cu ideea ca nu mai este langa mine si ca imi este mai bine fara el :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Printzzesa):

kiss thumbs up Asa mai printeso, pai ce facem aici? Capul sus! privirea inainte! ca baieti sunt destui wave