| BiancQ001 a întrebat:

Bună happy Am o relație la distanță de ceva timp iar eu cu iubitul meu ne satisfaceam în timp ce eram pe apel (ne masturbam și ne excitam) dar de la o vreme noi nu am mai făcut asta. As vrea sa mai facem asta dar nu știu cum sa îi spun, îmi e rușine... ce as putea face sa își dea seama sau sa îi spun? (De obicei el era cel care îmi spunea ca vrea asta)

Răspuns Câştigător
| Valentina8 a răspuns:

"Cu rusinea mori de foame". E gresit sa crezi si sa te aspeti ca omul sa-si dea seama de ceva, de ceea ce vrei tu fara sa ii spui. Spune-i direct ca ti-e dor sa o faceti, intreaba-l daca s-a intamplat ceva de in ultimul timp ati avut aceasta "pauza" si clarificati treaba. Doar vorbiind poti rezolva problemele, un om matur vorbeste despre tot ceea ce simte si crede, nu asteapta ca cineva sa-i faca treaba sau ca vreun atotputernic sa-i ilumeneze mintiile. Vorbeste si lasa rusinea de o parte, ce se poate intampla? O viata ai, traieste-o

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i că vreți să mai faceți "Chestia cu mâna". smug

| mihai69 a răspuns:

Intri goală pe video-call. De fapt nu chiar goală, ci cu ceva sexy și provocatoare.

| Paul754880338 a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu (la unul sau la altul )va fi lesne de inteles ca surogatul acesta nu poate inlocui o relatie fizica reala.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oare?

| AnemonaP a răspuns:

Posibil așteaptă și de la tine. Nu este ok ca el de fiecare dată să inițieze,, partidele". Nu ar trebui să-ți fie rușine, nu este un străin. Spune-i ca ești excitată, începi sa te atingi și ca ai chef de joacă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil și de luat în calcul pentru tine, ca în timp ce crezi ca tu ai o pseudo-relatie cu el (nici nu o pot numi altfel ), el sa aibă o relație reala cu o alta tipa.
Aceasta relație este de tip AUTISTA, și dacă ești o fata normala ar trebui sa te vezi cu el în realitate.

| Celcestietot a răspuns:

Ai ajuns pana in punctul ala si iti e rusine sa vorbesti despre asta? Daaamn...

| Goete a răspuns:

Ce super vorbeai cu el la telefon in timp ce te satisfaceai, cu altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei

Cea mai buna soluție ar fi să discuți deschis cu el despre asta

Dacă el a făcut-o de nenumărate ori tu de ce nu ai putea face-o măcar odată?

Poate chiar crede că a insistat și că nu e ok pentru tine

Comunicarea este cheia

Mult succes!

| BiancQ001 explică (pentru Valentina8):

Mulțumesc

| vasilemitro a răspuns:

Lasa-mi nr si fac eu cu cea mai mare placere

| EcceHomo a răspuns (pentru mihai69):

Da, iar dacă răspunde soția, sa spună că sună din partea magazinului 4love pentru confirmarea comenzii.