| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare,
Aseara stateam in pat si dintr-o data am ametit foarte tare, si o mica stare de greata de la ce poate fi, de la faptul ca toata saptamana am depus efort fizic destul de intens? ca alt raspuns nu pot avea.
cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai nevoie de odihna, poate ai si o carenta de vitamine....mananca sanatos, odihneste-te bine si, daca se repeta, mergi la medic.
Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| SebyRufay a răspuns:

Medicul.

| Emilian65 a răspuns:

Cu cine vrei sa faci sex anal? Cu o gata?

| briosicabriosel a răspuns (pentru greece12):

Multumesc, un raspuns cat de cat linistitor pe ziua de astazi. iti multumesc

greece12
| greece12 a răspuns (pentru briosicabriosel):

Sa ai grija de tine,poate fi si o dereglare de crestere,se poate intampla, pe fondul oboselii fizice de saptamana trecuta.
Dar, daca vezi ca revine, chiar sa mergi la medic, nu o lasa asa.
Multumesc si eu.happy

| Fluturaș34 a răspuns:

Intr-adevar prea te-ai solicitat fizic ..trebuie sa ai grija de santatea ta. poate fi o scadere de calciu acea ameteala happy iar greata poate aparea dupa atata efort fizic mai ales daca ai mancat si ceva greu. daca se mai repeta cel mai bine ar fi sa mergi la doctor sa nu fie un inceput de anemie ..doar mi-am dat cu parerea happy Multa sanatate happy

| briosicabriosel a răspuns (pentru Fluturaș34):

Hei, da eu de mica am avut probleme cu calciul si cu toate cele, am liceul cu prigram sportiv si am mai mers si la sala pentru ca am cam pus pe mine, acesta poate fi motivul, iti multumesc si tie :*

| Fluturaș34 a răspuns (pentru briosicabriosel):

Nu ai pentru ce happy oricand daca te pot ajuta cu ceva pe aici ma gasesti :*

| Sweete a răspuns:

Buna.Cel mai probabil de la asta este.Mananca sanatos, dar sa nu iei pastile de capul tau. Daca aceste simptome persita, trebuie sa consulti un doctor. Sper ca te-am ajutat.:*