| Lennna a întrebat:

Am si eu o intrebare ce sa fac sa am noroc in dragoste ...Decat ori trebuia sa ies sa ne cun sau sa ma combin cu un baiat se facea ceva de nu se intampla...Ce sa fac urata nu sunt sa zic ca din cauza asta! Astept sfaturile voastre Ms!

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Fiecare avem acolo undeva un ingeras pentru noi!
Trebuie doar sa astepti! Si cu multa rabdare, vei vedea cum va ajunge!
Specifici ca urata nu esti, deci data viitoare fa tot posibilul sa ajungi la intalnire sau daca el nu poate ajunge sa faci alta! fi tupeista si lupta pentru ceea ce iti doresti!
Succes si sa ne auzim de bine!

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Nu esti urata. Esti frumoasa asa cum esti. Nu ai insa suficient curaj si incredere in tine. Asta e tot. Aici ai de lcurat si totul va fi perfect. Nu uita nici de spontaneitate.

| BLeur a răspuns:

Bună Lennna!

Doar că tu nu ţi-ai găsit persoana potrivită, asta nu înseamnă să nu ai noroc în dragoste. Să fim serioşi, acolo undeva pentru fiecare dintre noi este acel cineva special. Părerea mea personală este că fiecare fată este frumoasă în felul ei, nu neeapărat după cum arată. Poate să arate, vai de mama ei [ nu zic de tine, nu o lua personal vorbesc în general ] şi să fie cuminte, la locul ei etc. Dar poate să fie frumoasă, cu " forme "[ ştii la ce mă refer ], dar care să fie un pic panaramă / piţipoancă etc. Nimeni nu-i perfect, să-ţi intre în cap chestia asta. Doar că ţi-a unii sau alţii că eşti urâtă, nu înţeleg de ce trebuie să le iei în serios vorbele lor.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : ykz.eduard

| Lennna explică (pentru BLeur):

Am si specificat ca nu sunt urata!

| Azre a răspuns:

Nu ești urâtă, e în mintea ta, poate nu ești naivă și din cauza asta, dar e de bine oricum, o să vină bărbatul ideal odată!

| ema_2625 a răspuns:

Poate baiatul nu este potrivit pentru tine si va veni si alesul tau.

| BLeur a răspuns (pentru Lennna):

În fine, eu doar ţi-am zis happy.