| Rucsiii a întrebat:

am si eu o intrebare. Cine stie daca am voie pe platourile de filmare din Buftea sa vad cum decurge o zi de filmare? big grin daca, cunosc pe cineva de acolo?

12 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

S-a lansat un concurs pe tema asta. :D
http://www.protv.ro/......viata.html

| Rucsiii explică (pentru Sburatorul):

Daa stiu am si participat, dar nu cred ca, castig la cate persoane sunt happy

| Sburatorul a răspuns (pentru Rucsiii):

Eh, mai stii. poate, te trezesti cu un email de la ei laughing
Poate merge sa iti faci un ''bilet de vizitator'' cum si-a facut Gica Popa ( daca te uiti la Pariu cu Viata) laughing.

| Rucsiii explică (pentru Sburatorul):

Daa mi s`a mai intamplat odata asa la un concurs caruia nu i-am dat atentie si am ramas socata big grin dar neah, aici sunt prea multe disperate :\ slabe sanselaughing

| Sburatorul a răspuns (pentru Rucsiii):

Nasol laughing) Disperate / nedisperate, ce conteaza, sansele sunt egale laughing.
Am intrebat un tovaras si a zis ca merge sa iti faci un ''bilet de vizitator'' cu buletinul de la ei de acolo. big grin

| Rucsiii explică (pentru Sburatorul):

Vorbesti serios? laughing daa ma, dar nu vreau sa ma complic, vizitez si eu platourile si gataaa puppy dog eyes si cred ca merge daca, cunosc pe cineva de acolo, nu?raised eyebrows

| Sburatorul a răspuns (pentru Rucsiii):

Cine a zis ceva de complicat? laughing Inainte sa intri, le dai buletinul sa iti ia datele si aia e. big grin (Si eu vroiam sa ajung sa vizitez platourile thinking, dar buletinul s-a facut invizibil si pana l-am declarat pierdut etc. s-a dus vacantalaughing)
Daca mai si cunosti pe cineva, cred ca se ridica ''bariera'' singura laughing.

| Rucsiii explică (pentru Sburatorul):

Si cat costa chestia aia? Si e valabila doar pentru ziua respectiva?

| Sburatorul a răspuns (pentru Rucsiii):

Astaa nu stiu sigur. O vecina a bunicului avea niste cunostinte pe acolo dar e plecata din oras. :-s

| Rucsiii explică (pentru Sburatorul):

A ok, multumesc :*

| Sburatorul a răspuns (pentru Rucsiii):

N-ai pentru ce. big grin
Dupa ce castigi concursul poate faci o descriere despre ''aventura'' de pe platouri. laughing

| Rucsiii explică (pentru Sburatorul):

Doamne ajuta sa ajung eu pe acolo big grin