| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare foarte curioasa toti spun:"cine crede in prostiile astea cu horoscopul ca doar sunt numai inventii.".pai bine atunci prietenul meu e taur si descrerea lui dupa horoscop este tandru,sentimental chestii din astea,si se mai spune ca este foarte obsedat de sex,are foarte multe fantezii sexuale, mereu doreste sa incerce lucruri noi, si asta e adevarat pentru ca avem deja 1an si il cunosc destul de bine, este adevarat..si atunci? ce trebuie sa crezi? mai e pe aici vreun taur(baiat) sa ne spuna?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Horoscopul nu este o sursa de informatii demna de luat in seama. Cum zicea un coleg "Horoscopul asta sigur e scris de vreun om care se plictisea" laughing. Uneori mai nimeresc si ei(mai ales la descrierea zodiei), dar alteori o dau in bara rau. E imposibil ca toti barbatii taur sa aiba exact aceleasi caracteristici. E drept ca pe unele le au, dar nu pe toate, sa fim seriosi! Asta ar insemna ca 1/12 din populatia lumii este formata din persoane tandre, sentimentale, obsedate de sex, cu multe fantezii sexuale si mereu dornice sa incerce lucruri noi? raised eyebrows I don't think so.
Wake up! Nu mai tine cont de toate porcariile alea. Ia-le doar ca pe o distractie de moment. Citeste-le pentru amuzament daca vrei, dar nu le lua prea in serios.

6 răspunsuri:
| Clodmod a răspuns:

Baiatul de care imi place mie este taur si mereu vorbeste de sex, face gesturi, rade, dar este si tandru. Unele sunt adevarate! Il observ mereu ca vorbeste de sex, etc. Asa sunt tauriiwinking. Eu cred ca la tauri se potriveste dar la restul de exemplu la mine, eu sunt leu si nu a spus niciodata ceva folositor, mereu imi spune ca imi voi gasi iubirea vietii bla, bla, bla. Deci: uneori se potriveste, uneori nu! happy Funda plz? happy

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Nu cred in horoscop, niciodata nu a fost adevarat ce mi-a spus.

| TeAjutOricumAiFii a răspuns:

Mda daca e obsedat de sex spune-i sa te lase in pace ca dupa ce face sex cu tine te va lasa balta funda plz :X

| liliacALB a răspuns:

Realitatea horoscopului nu se reduce la a fi Taur, Balanta, si asa mai departe. Taurul e o zodie fixa (incapatanat), feminina (mai degraba introvertit decat extrovertit), de pamant (inclinat spre aspectele practice ale vietii). Foarte muncitor, are un simt al proprietatii foarte dezvoltat, asta te include si pe tine happy Poate deveni gelos destul de usor. Trebuie sa invete ca viata presupune multe alte aspecte, pe langa siguranta materiala. Sunt multe de spus... prea multe. Incet-incet. daca te atrage acest domeniu...

| Neinteresantul a răspuns:

Horoscopul predispune, omul dispune. Eu sunt taur si nu sunt obsedat sexual, dar fantezii am si as vrea sa incerc aproape orice.

| MyNameIsAndreea a răspuns (pentru TeAjutOricumAiFii):

Pai deja avem un an impreuna si avem si relatii, dupa cum stiu balta nici nu a avut de gind sa ma lase...