| Allexia5 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare la voi iubitul meu are 25ani si are penisul prea mare si cand facem sex el il introduce tot si uneori ma cam doare foarte tare cum sa i spun sa fie un pic mai finut deoarece o are mare, fara sa se supere.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred ca marimea este problema, ci felul cum foloseste penisul.E clar ca e tip mai violent.Tu nu-i impui niste limite? Sau cand sa se opreasca?

Pur si simplu ii spui asa cum ne-ai spus si noua! Te doare foarte tare si il rogi sa fie mai bland!
Daca nu intelege si continua e problema lui, dar ar trebui sa te puna pe ganduri daca mai continui relatia cu el.

15 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Bă.o ai mare.Mai taie din ea dă-o dracuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
în alta ordine de idei... încercaţi un preludiu mai lung ca să te ''uzi'' mai bine... happy şi în fond.să nu mai doară.

| neutrino a răspuns:

Cu riscul ca redactia sa-mi taie si acest raspuns, chiar daca el poate contine un mare adevar in acest caz, iata raspunsul meu: in acest caz rar, trebuie sa tii gura deschisa atunci cand el introduce penisul, si in acest fel vei scapa de dureri, pentru ca tot aerul comprimat in tine, aer ce se face vinovat de durerile tale, va iesi afara.

| Allexia5 explică (pentru neutrino):

Hai sa-ti spun ceva.
Uita-te mai atent la intrebarea mea si dupa aia la raspunsul tau.
Mai astept raspunsuri, dau FUNDA.

| Allexia5 explică (pentru Demonull):

Uita-te mai bine ce intrebare am pus eu, si ce raspuns ai dat tu.

| Demonull a răspuns (pentru Allexia5):

E destul de clar răspunsul...nu mărimea e vinovată.ci felul de a face ''treaba''.de a se purta cu tine în timpul actului.
oh God.

| corhaz a răspuns:

Bai nicicum nu-i bine laughing daca i penisul mic nu satisface daca i mare iar nu i bine

| ionu4444 a răspuns:

I spui asa cand ti-o baga: iubi, mai usor ma doare

| Nestii a răspuns:

Mă, nu ai să mai vezi așa ceva. Discută cu el rolling on the floor)) Ce să zic, acuma stai să suferi că nu ști cum să îi zici că o are prea mare. laughing

| mgtow a răspuns:

Cred ca a venit vremea sa-ti schimbi iubitul altfel vei fi ca o sclava pentru el

| Vektor a răspuns:

Ok.Voi cand faceti sex va legati cu calusu la gura si nu vorbiti in timpul actului? big grin

| Oana92 a răspuns:

Spune-i frumos, asa cum ne-ai spus si noua ca te doare si vrei sa fie putin mai bland. Incercati de asemenea sa prelungiti preludiul si eventual sa folositi si lubrifiant. Daca problema nu dispare nici asa ar trebui sa mergi la medic ca nu cumva sa ai tu o problema si de asta sa apara durerile.

| jamal000 a răspuns:

Daca intr-adevar dimensiunea penisului este mare ca lungime, respectiv diametru in asa fel incat e deranjat cand faceti sex, ii poti spune sa incerce sa nu il mai introduca tot tot si sa inceapa sa il frece treptat, usor usor si ulterior mai repede.

| sofisis a răspuns (pentru Demonull):

Fa-i un desen... poate intelege.
Draga mea, pe acolo iese un copil, chiar crezi ca nu poate intra un penis (indiferent cat de mare si gros e). Vaginul se dilata cand te exciti. Daca nu esti foarte bine lubrifiata te doare si daca iti baga un deget. Asta inseamna ca prietenul tau nu prea stie cum sa faca sa te pregateasca pentru sex.
Si nu vad de ce iti faci probleme in a ii spune. Nu am auzit nici un barbat pana acum care sa se supere ca iubita reclama ca o are prea mare.
Ii spui pur si simplu cum ne-ai spus si noua... iubi (sau cum ii zici tu), uite, cand facem sex, fi mai bland pentru ca pe mine ma doare. Simplu, scurt si la obiect.

| Demonull a răspuns (pentru sofisis):

Exact.asta am zis şi euuuu. şi uite cine a luat funda! ce lume rea...

| madalynu26 a răspuns:

Mai taie din ea da-o dreaacu laughing