| morena90 a întrebat:

am si eu o mica nelamurire si am nevoie de sfaturile dumneavoastra deci: azi m-am inatlnit cu un baiat (are peste 25 de ani nu este un pusti de 11, 12 ani ) am tot vorbit la telefon prin mesaje, ne-am vazut la aceeasi sala de sport unde umblam amandoi, tot imi spune ca sunt frumoasa ca arat bine, bla bla bla ( spera sa il credde 8 zile tot m-a invitat la o cafea iar azi in final am aceptat, cum vremea nu a fost de partea mea a ploua incontinu el ma asteptat pe mine in aprpoiere de serviciul meu, iar mai apoi am mers la o plimbare cu masina si la o cafeluta, iar eu m-.am comportat ca o fata cuminte nici macar nu l-am lasat sa ma sarute sau sa puna munutele pe mine ..adica parerea mea este ca un baiat / barbat trebuie sa "lupte " pentru o femeie nu sa se ofere asa din prima, pentru ca barbatii gandesc asa : eh uite ma ce repede mi-a picat asta, inseamna ca asa face cu toti, ceva de genul! Credeti ca am facut rauu? peentru ca dupa mi-a dat un mesaj in care imi scria "crede-am ca esti mai indrazneata " tin sa precizez ca el sa purtat frumos nici nu a insistat dupa ce i-am zis,, a zis ca imi respecta ideea! Astept raspunsurile dumneavoastra.

Sper ca nu v-am plictisit!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un curvar daca isi urma interesele, un barbat adevarat asteapta cateva zile sau luni ca sa se culce cu o muiere dar nici sa stea la cheremul ei sa ramana un prost.

| Elena1234456 a răspuns:

Cam asa gandesc si eu, cine iubeste poate sa astepte! Cred ca ai procedat corect.

| DakotaRoyse a răspuns:

Eu nu cred că ai acţionat greşit. După părerea mea, ai făcut foarte bine să te-ai abţinut şi nu ai sărit pe el happy Dacă el te vrea, să aibă răbdare pentru tine. Tu doar pune-l pe jar şi fă-l să lupte pentru tine. La acel mesaj puteai să-i răspunzi cu ceva gen "Încă nu mă cunoştibatting eyelashes" ca să îi atragi atenţia, dar doar atât. Să testezi terenul mai întâi, să-l cunoşti mai bine, şi-apoi să treceţi la următorul nivel happy

| Larisssaa a răspuns:

Pai, ai facut foarte bine. El vroia sa te arunci din prima in bratele lui, dar tu ai facut bine ca nu te-ai intimidat si iai arata ca nu esti ca celelalte fete, pui suflet intro relatie si nu vrei sa iti frangi inama din prima. Acest lucru probabil ca la deranjat, dar ce conteaza? Pana la urma sigur va realiza ca ai facut doar ce trebuia si ca nu esti o simpla fata care se arunca in bratele oricarui idiot. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu si ca nu tea deranjat, mi-am spus doar parerea in privinta la ce ai zis tu happy.

| Cosmotel a răspuns:

Nu, nu ai procedat prost. mi se pare corect ca trebuie sa lupte pentru tine. eu pur si simplu nu inteleg de ce ai precizat ca nu are 11, 12 ani. big grin

| morena90 explică (pentru Cosmotel):

Adica este un barbat in toata firea,

| mady04 a răspuns:

Nu ne-ai plictisit, adica pe mine nu. Si cat despre ce ai facut tu mi se pare foarte ok, fa-l sa te vrea mai mult si o sa vezi ce frumos o sa fie si ce bine o sa te simti tu ca el chiar este interesat de tine. Cat despre sms acolo toata lumea are mai mult tupeu, si tu crezi la fel stiu eu:p asta a fost ceva de genul voiam mai mult si tu ma faci sa astept, dar imi place:p. Parerea mea.happy