| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema, am 19 ani si sunt cu un baiat de mai multa vreme si a vrut sa faca dragoste cu mine doar ca nu a putut pentru ca sunt virgina si nu a reusit sa intre cu penisul in mine am incercat de 2 ori si nimic, si nu stiu de ce? sau ce ar trebui sa facem

Răspuns Câştigător
| getchapull a răspuns:

Daca esti virgina ai grija sa aveti parte de un preludiu lung, sa ajungi indeajuns de umezita pentru ca penisul sa poata patrunde cum trebuie..bafta si have fun

4 răspunsuri:
| 354 a răspuns:

Buna.Asa este prima data, nu va reusi din prima, dar mai incercati sigur ve-ti reusi, succes!

| k_7073 a răspuns:

Repetitia e mama succesului, va fi bine.
si daca chiar nu, eu sunt disponibil sa te scap de acel chin happy

| YONYELLA2012 a răspuns:

K_7073 are dreptate...

| sonyaandy a răspuns (pentru getchapull):

Multumesc de raspuns:-D