| simonika0000 a întrebat:

....Am si eu o problema cam complicata. Prietenul meu i`a spus unei fete ( adica prietena mea cea buna) ca o place. Ea nu-l place pe el. Eu am aflat si el o spus ca da o simtit un fior pentru ea dar ca pe mine ma iubeste. Eu il iubesc mult, nu vreau nici sa ma despart de el dar nici nu suport gandul ca el simte ceva si pentru prietena mea Prieteni nostri incearca nu-s ce sa faca sa ne inpace probabil Ce sa fac sa-i dau papuci?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Desigur, asta deja inseamna tradare!

| simonika0000 explică (pentru neutrino):

Stiu... tradare nesimtire minciuna

| MiruD a răspuns:

Te iubeste, dar place pe alta? laughing
Te minte, draga mea.
Auzi la el, te iubeste. Nu exista asa ceva.
Scapa de el. Arata-i ca tu esti sefa si tu comanzi pentru viata ta.