| Gabriella24 a întrebat:

Am si eu o problema. prietenul meu se supara foarte repede si asta de la bun inceput cand face ceva gresit si ii atrag atentia el incepe si ma acuze pe mine... e foarte incapatnat dar si eu la fel deci e cam complicata relatia noastra.as vrea sa incerc sa il fac mai tolerant am incercat dar nu prea stiu la ce mijloace sa apelez. Ma puteti ajuta? dau funda si vot. mersiii! :*

5 răspunsuri:
| Cortez a răspuns:

Poate teasi putea ajuta...lasami niste date de contact si iti voi oferi sfaturi cu cel mai mare drag>big grin

| lexzor a răspuns:

Ori este rusinos pentru ca sunteti la inceputul relatiei ori te place prea mult si iti arata asta prin tachinare, insa, nu stiu ce sa spun cu supararea, probabil ca el crede ca tu il iubesti prea mult si o sa il ierti. Parerea mea, daca am spus ceva gresit, spune

| Gabriella24 explică (pentru Cortez):

Uite un id de messenger: roxana_bv27@yahoo.com :*

| MasterYoda a răspuns:

Ceai de cozi de matura, pentru el. pentru tine, gargara, inainte de a incepe cearta...

| Reek54 a răspuns:

Vrea sex nebunu, e prea stresat!
Ofera-i si tu o partida merbuna de sex salbaticos, si sa vezi cum se linistesc hormonii in el. big grin