| dayana4ioana a întrebat:

Bună! Aș avea câteva întrebări și vreau să citesc despre asta. De curând eu cu iubitul meu ne am hotărât că ar fi ceva special să ne împlinim o fantezie-cea de a aduce încă o persoană în intimitatea noastră sexuală, o partidă în 3 cu încă o persoană de sex feminin. Vreau să știu dacă ați făcut o, cum v ați simțit după, pentru că în principiu, e o fantezie și de a mea, problema e de "teritoriul meu" și anume partenerul. Că pe plan emoțional, oare, aș putea avea remușcări? O alta chestie, cum aș putea accesa o astfel de tipă disponibilă, care să fie dispusă să își facă controalele și analizele specifice pentru că am vrea să fim safe pe partea asta. Unde pot căuta?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sunt forumuri și aplicații pentru așa ceva.
Remușcări? Sigur că pot să apară. Inclusiv gelozie etc. Depinde doar de voi doi cum gestionați evenimentul.
Recomand să urmărești serialul "You, me, her" ca să-ți faci o idee.

| wildthing a răspuns:

"Two is a couple, three is a crowd."
Cand un cuplu recurge la asa ceva, si-o cauta cu lumanarea. Se poate intampla ca lui sa ii placa mai mult de ea sau tie sa iti placa mai mult de ea si sa se destrame totul.
Mai presus de toate insa, chiar daca o fi si fantezia ta, daca el este cel care a propus asta, te-a insultat...pentru ca inseamna ca nu ii esti de ajuns, ci vrea si pe alta.

| LovelyWolf a răspuns:

Eu zic sa faci de fata cu el un oral la un alt barbat, oare o sa se excite? smug