| biscuiteletau a întrebat:

As avea nevoie de ceva ajutor. >:" Eu naa am 12 ani si nu am prea multa experienta. In vacanta de vara am fost la casa de vacanta a unei vecine, eu sunt din Bucuresti iar el din ploiesti si eram prin Prahova cam la 30-40 km de Ploiesti. Si el a fost prima dragoste a mea crying( iar noi ne.am despartit din acelasi motiv: din cauza distantei dintre noi si incepea scoala si nu puteam sa ne mai vedem pana intr. o vacanta, iar acum e vacanta de iarna si eu nu ma duc fiindca e mai mult de vara casa si iarna e destul de frig chiar si daca fac focul si inca nu stiu au trecut 3 luni de cand ne.am despartit dar nu stiu de ce ne.am despartit, cred ca doar din cauza distantei si de atunci nu am mai vb cu el decat de vreo 5 ori si o data prin mesaje si la tel ca isi schimbase nr si blabla. Dar nu stiu este posibil sa mai simta ceva pentru mine? Sau sa fim din nou impreuna?

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Sa-i zici lui toate aceste lucruri.fa-l pe el sa inteleaga asta. spune-i ca nu conteaza alt baiat.ca-l iubesti doar pe el

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

El dtie mai bine.eu zic sa vorbesti cu el.se zice ca iubirea invinge orice distanta, dar sincer nci eu nu stiu daca e adevarat.am avut si eu o relatie la distanta, dar nu a mers.eu nu te-as sfatui sa ai o relatie la distanta,este greu, dar daca tu crezi ca se merita poti sa incerci.nu ai ce sa faci decat sa vorbesti tu cu el. bafta, ai grija si sper sa va impacati si sa aveti o relatie frumoasa.

| biscuiteletau explică (pentru dincolodevise):

Sti, mai e si chestia ca eu sunt din Bucuresti si ca sunt multi si pot sa fiu cu altu` in timp ce sunt cu EL. Si ca odata se spunea ca sunt cu varul lui si ca pe el nici macar nu l.am iubit etc. Adica mai e posibilitatea sa zica virgula ca eu am atati baieti aici si de ce sa fiu cu el. Dar eu pe el chiar il iubesc crying si...

| biscuiteletau explică (pentru dincolodevise):

Merciii Moooooooolt ♥♥
Funda big grin

| dincolodevise a răspuns:

Nu ai pentru ce love struck