| rusualex a întrebat:

Buna As avea o intrebare mai ales pentru fetele maritate sau femei in general. Am o vecina vizavi de mine in curte si este casatorita de aproximativ 10 ani ori de cate ori vine la noi in povesti ma priveste oarecum insistent de parca ar vrea ceva. imi zambeste des si eu la fel laughing intr-o zi a venit la noi pentru a ne lasa ceva si am deschis usa pentru a o pofti inauntru dar parca ne-am blocat fata-n fata ne priveam si doar dupa acea a scos 2 3 vorbe si a plecat acasa mai sunt faze de genu acesta si vara eram fara tricou si tot ma privea intruna si zambea intre timp ce vorbea cu mama ma mai privea! eu acuma stau si ma gadesc oare vrea ceva extraconjugal sai fiu amant? Ajutor fetelor!

9 răspunsuri:
| rusualex explică:

Precizez ca sotul ei e plecat majoritatea zilei si cred ca viata sexuala nu-i prea okey din cauza ca au copilu mai mereu acasa are 8 ani big grin!

| ClauA17 a răspuns:

Poate doar te considera dragut, de ce nu o intrebi pe ea direct? laughing

| rusualex explică (pentru ClauA17):

Pentru ca nu stiu sigur ce vrea si de acea poate?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Am sa scriu ceva sa vedem daca intelegi, un hot intelgient nu fura niciodata de langa casa unde locuiestewinking

| irina20 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Tot respectul!thumbs up

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru irina20):

Mercii blushingbatting eyelashes

| WhyNot123 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Bine zis happy

| ClauA17 a răspuns (pentru rusualex):

Pai intreab-o de ce iti tot zambeste.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru WhyNot123):

Multumesc