| LBMV a întrebat:

As avea si eu o intrebare! Daca te dezvirginezi si faci dragoste dupa aia doar de vreo 3 ori...si nu mai faci doar dupa 3, 4 ani sa zicem... o sa te doara din nou k si cum ai fi virgina?

8 răspunsuri:
| Roberto_RoBy_1998 a răspuns:

Nuu laughing)

| Anamaria19992012 a răspuns:

Nu, asta se intampla doar prima data, dupa aia nu se mai intampla. Fundabatting eyelashes

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu. Când te dezvirginezi, simți o durere întrucât ți se rupe himenul, o bucată de piele care blochează întrarea în vagin. Odată ce ai avut contact sexual, asta a fost. Niciodată nu te va mai durea.

| SoloPC a răspuns:

Nu stiu incearca happy

Răspuns utilizator avertizat
| Oana92 a răspuns:

Exista sanse sa doara, dar nu chiar asa de tare. Depinde de fata.

| LBMV explică (pentru Oana92):

K mie mi-a spus cineva k daca nu faci dragoste decat dupa mult timp, ti se strange la loc, si o sa doara iar putin...

| MeandYou123 a răspuns:

O sa te simti putin incomod, dar in nici un caz ca la dezvirginare.O zi buna.